کد مطلب: 37994 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شعبات بانک های ایرانی در خارج از کشور

شعبات بانک های ایرانی در خارج از کشور

برخی از بانک های ایرانی در کشورهای دیگر نیز شعباتی دارند. مانند بانک ملیف بانک سپه، بانک ملت، بانک تجارت،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

برخی از بانک های ایرانی در کشورهای دیگر نیز شعباتی دارند. مانند بانک ملیف بانک سپه، بانک ملت، بانک تجارت، بانک صادرات و ... . آسمونی در این بخش در مورد شعبات بانک های ایرانی در خارج از کشور صحبت می کند.شعبات بانک های ایرانی در خارج از کشور

در بین پنج بانک دارای شعب خارجی، بانک صادرات بیشترین فعالیت بانکی و معاملات بین‌المللی را دارا است. طبق آمار منتشره از سوی بانک صادرات، در حال حاضر این بانک در 30 شعبه خارج از کشور را در اختیار دارد.

بانک‌ها با ایجاد شعبه در خارج از کشور، ظرفیت بیشتری را برای ارائه خدمات و مبادلات بین‌المللی خود ایجاد می‌کنند، تا سود بیشتری را کسب کنند. بانک‌های خصوصی در این زمینه از پیشرفت بیشتری برخوردار بوده‌اند.

پنج بانک از 29 بانک موجود در کشور دارای شعب خارجی هستند.بانک‌های صادرات، ملی، ملت، سپه و تجارت در خارج کشور به ارائه خدمات خود در سطح بین‌المللی می‌پردازند که نشان‌دهنده‌ ظرفیت بالای این بانک است.

بانک صادرات در بین پنج بانک دارای شعب خارجی، بیشترین فعالیت بانکی و معاملات بین‌المللی را دارا است. طبق آمار منتشره از سوی بانک صادرات، این بانک در حال حاضر در 30 شعبه خارج از کشور به فعالیت مشغول است. شعب خارجی بانک صادرات در انگلیس، آلمان، فرانسه، یونان، امارات متحده عربی، قطر، عمان، لبنان، ازبکستان، ترکمنستان، بحرین، کابل و افغانستان قرار دارند که در این میان امارات متحده عربی میزبان بیشترین شعبه بانک صادرات است.

بانک‌ ملی با 23 شعبه خارجی، بانک سپه و ملت با چهار شعبه خارجی و بانک تجارت با سه شعبه خارج از کشور به فعالیت مشغول هستند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «شعبات بانک های ایرانی در خارج از کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?