شبکه های اینترنت | آسمونی
کد مطلب: 9472 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انواع مختلف شبکه اینترنت

انواع مختلف شبکه اینترنت

در این بخش با معرفی انواع مختلف شبکه اینترنت در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

استفاده از اینترنت 4G

این که شما برای اتصال به اینترنت از کدام تکنولوژی استفاده می‌کنید، بستگی به نوع آنتن‌دهی منقطه و سیم کارت و تلفن همراه شما دارد.در بعضی مناطق، هنگام اتصال به اینترنت علامت G در بالای صفحه ظاهر می‌شود که به معنی GPRS است. در بعضی مناطق علامت E را خواهید دید که مربوط به EDGE است. و با راه‌اندازی خدمات نسل سوم اینترنت، در برخی مناطق هنگام فعال کردن اینترنت علائم H، H+ یا 3g یا 4g را در بالای گوشی خواهید دید، که به این معناست که در منطقه‌ای حضور دارید که سرویس نسل سوم و بالاتر خود را در آن منطقه فعال کرده است.طبیعتا در مناطقی که نسل سوم و بالاتر راه‌اندازی شده است، کیفیت اینترنت بهتری خواهید داشت. به این ترتیب، این که شما از کدام یک از تکنولوژی‌های gprs، edge یا 3g یا 4g استفاده می‌کنید، بستگی به نوع آنتن‌دهی منطقه‌ای دارد که در آن حضور دارید.برای این که بتوانید از اینترنت 3g یا 4g استفاده کنید، باید این قابلیت در تلفن همراه شما وجود داشته باشد. بیشتر تلفن‌های هوشمند امروزی از 3g پشتیبانی می‌کنند، اما فعلن تعداد کمی از گوشی‌های از اینترنت نسل چهار (4g یا LTE) پشتیبانی می‌کنند.

برای استفاده از 4G به سیم‌کارت جدید نیاز دارید
اگر گوشی شما از 4G پشتیبانی می‌کند و می‌خواهید از این قابلیت استفاده کنید، باید با مراجعه به مراکز خدماتی ، سیم‌کارت خود را تعویض نمایید ویا یک سیم‌کارت 4G جدید خریداری نمایید.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره انواع مختلف شبکه اینترنت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «انواع مختلف شبکه اینترنت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?