کد مطلب: 47122 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
والیبال قهرمانی آسیا 2019 ؛ ایران 3 - 0 سریلانکا ؛ برتری در گام نخست

والیبال قهرمانی آسیا 2019 ؛ ایران 3 - 0 سریلانکا ؛ برتری در گام نخست

به گزارش ورزشی آسمونی ، اولین مسابقه ایران در رقابت های والیبال قهرمانی آسیا 2019 در برابر سریلانکا برگزار...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
والیبال قهرمانی آسیا 2019 ؛ ایران 3 - 0 سریلانکا ؛ برتری در گام نخست
والیبال قهرمانی آسیا 2019 ؛ ایران 3 - 0 سریلانکا ؛ برتری در گام نخست


به گزارش ورزشی آسمونی ، اولین مسابقه ایران در رقابت های والیبال قهرمانی آسیا 2019 در برابر سریلانکا برگزار شد که در نهایت با برد قاطع تیم ملی والیبال ایران به پایان رسید .

ست اول مسابقه ، تیم ایران کار را طوفانی آغاز کرد اما تیم سریلانکا پا به پای ایران پیش آمد ، اما برتری تیم ایران در امتیازات بعدی مشخص شد و وقت استراحت فنی اول با امتیاز هشتم ایران بدست آمد و اختلافی سه امتیازی با سریلانکا ایجاد شد . برتری تیم ایران همچنان ادامه داشت و تیم ایران 13 بر 11 پیش افتاده بود . اما تیم سریلانکا در ادامه کمی کم آورد و عقب افتاد و نتوانست اختلاف را جبران کند تا تیم ایران بتواند از وقفه افتاده نهایت استفاده را برده و امتیازات خود را رفته رفته به 25 نزدیک کند . در نهایت نیز ست اول با برتری 25 بر 15 به نفع ایران به اتمام رسید .

ست دوم مسابقه نیز همانند ست اول مسابقه دنبال شد ، تیم سریلانکا که کمی با شیوه بازی ایران کنار آمده بود امتیازات اولیه را به همراه ایران بدست می آورد و پا به پای ایران پیش می رفت تا اینکه وقت استراحت اول با برتری 8 بر 6 به نفع ایران به ثبت رسید . این برتری در ادامه 3 امتیاز افزایش داشت و وقت استراحت فنی دوم با کسب امتیاز 16 و سه امتیاز اختلاف به نفع ایران ثبت شد . بعد از وقت استراحت فنی دوم تیم ایران رفته رفته اختلاف را بیشتر و بیشتر کرد تا تیم سریلانکا 6 امتیاز از تیم ایران عقب بیافتد . در انتهای ست نیز تیم ایران با کسب امتیاز 25 موفق شد فاصله امتیازی 8 را ایجاد کرده و 25 بر 17 پیش بیافتد .

ست سوم اما ، تیم سریلانکا برای بازگشت به مسابقه پا به زمین گذاشته بود و انصافا بازی بهتری نسبت به دو ست قبلی ارائه داد . وقت استراحت فتی اول با امتیاز 8 ایران به ثبت رسید واختلاف 4 امتیازی با سریلانکا ایجاد شد . برتری تیم ایران تا جایی ادامه داشت که ایران 14 بر 8 پیش افتاد اما سریلانکا روی اشتباهات متوالی ایران اختلاف را کاهش داد ، اما وقت استراحت فنی دوم نیز با برتری 16 بر 12 ایران رقم خورد . بعد از وقت استراحت بود که تیم سریلانکا موفق شد به بازی برگردد . اشتباهات بازیکنان ایران و خستگی باعث شد تا تیم سریلانکا موفق شود در امتیاز 17 با ایران برابر شود و در ادامه نیز پیش بیافتد . اما در ادامه تیم ایران موفق شد در نهایت با برتری 25 بر 23 این ست را نیز برده و در مجموع 3 بر صفر از سد تیم سریلانکا عبور کند .

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «والیبال قهرمانی آسیا 2019 ؛ ایران 3 - 0 سریلانکا ؛ برتری در گام نخست»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?