کد مطلب: 44541 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 - 2 لهستان ؛ این بود قهرمان جهان ؟

لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 - 2 لهستان ؛ این بود قهرمان جهان ؟

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال ایران در هشتمین بازی خود عصر امروز به مصاف لهستان قدرتمند رفت که...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 - 2 لهستان ؛ این بود قهرمان جهان ؟
لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 - 2 لهستان ؛ این بود قهرمان جهان ؟


به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال ایران در هشتمین بازی خود عصر امروز به مصاف لهستان قدرتمند رفت که در نهایت با تلاش های فراوان تیم ملی ، ایران موفق به پیروزی در این مسابقه شد .

در بازی ای که داوری این مسابقات یکی از بدترین روز های خود را تجربه می کرد تیم ایران در نهایت موفق شد از سد تیم قدرتمند لهستان بگذرد و همچنان در صدر جدول باقی بماند .

تیم ملی کشورمان در ست اول در ابتدا کمی غافلگیر شد و با امتیاز 4 بر 2 عقب افتاد اما با تمرکز بر مسابقه موفق شد در امتیاز 7 با تیم لهستان به تساوی برسد . در ادامه هم تیم لهستان به امتیاز 16 رسید و وقت استراحت دوم را از آن خود کرد . اما هر چه بازی پیش رفت تیم ایران به بازی برگشت و موفق شد در نهایت تیم لهستان را در امتیاز 20 نگه دارد و با پیروزی 25 بر 20 ، ست اول را به اتمام برساند .

در ست دوم تیم لهستان که انتظار شکست در ست اول را از تیم ایران نداشت بسیار عالی ظاهر شد و تمامی تمرکز خود را بر روی بدست آوردن امتیاز گذاشت و در خط دفاعی بسیار عالی عمل کرد . اشتباهات بازیکنان ایرانی در سرویس زنی و درخواست های ویدیو چک توسط هنین ، موجب شد تا تیم لهستان این ست را در نهایت با نتیجه 21 بر 25 پیروز شود .

ست سوم جایی بود که شاگردان کولاکوویچ کمی ، کم آوردند . در این ست تیم لهستان کاملا نبض بازی را در اختیار داشت و خیلی سخت امتیاز از دست می داد . اشتباهات مداوم داوری و در خواست های ویدیو چک کمی از جذابیت بازی کم کرده بود و باعث کاهش تمرکز بازیکنان بر بازی شده بود . در نهایت هم تیم ایران با امتیاز 18 بر 25 این ست را به تیم لهستان واگذار کرد تا منتظر شروع ست چهارم باشد .

در ست چهارم اما ، تیم ایران بسیار عالی بازی کرد . تیم لهستان بازی را بهتر آغاز کرد و تیم ایران چندین امتیاز عقب افتاد اما هر چه در چنته داشت رو کرد تا به پیروزی در این ست برسد و حداقل امتیاز را دشت کند . هر چه ست چهارم جلو تر می رفت هماهنگی از دست رفته ایران در ست سوم ، به این تیم بازگشت و تیم ایران 13 بر 10 جلو افتاد تا هنین احساس خطر کند . تیم ایران به روند بسیار عالی خود ادامه داد و غفور ، امتیاز آور ترین بازیکن ایران در این مسابقه موفق به نشاندن چندین توپ در زمین تیم لهستان شد . اشتباهات داوری در این مسابقه دست بردار نبود و هر دو سرمربی ، هم کولاکوویچ و هم هنین از دست داور مسابقه عصبانی شده بودند . در نهایت ایران با نتیجه 25 ب 17 ست چهارم را پیروز شد تا هر دو تیم حداقل یک امتیاز از این مسابقه به دست آورده باشند .

ست پنجم که آغاز شد تیم لهستان پیش افتاد اما امیر غفور خیلی زود نتیجه را به تساوی کشاند . امیر غفور ، در این مسابقه بسیار درخشان ظاهر شد و در کنار فیاضی ، خط حمله ایران را قدرتمندتر از گذشته کرده بودند . در همین حین تیم ایران به امتیاز 8 رسید تا دو تیم زمین خود را عوض کرده و به ادامه مسابقه بپردازند . در نهایت ایران به امتیاز 15 بر 8 در این ست به پیروزی رسید تا این مسابقه را به برنده شوند .

ایران به پیروزی در برابر قهرمان جهان ، تیم ایران موفق شد هفتمین برد خود از هشت مسابقه انجام داده را کسب کند تا در صدر جدول همچنان باقی بماند .

 

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 - 2 لهستان ؛ این بود قهرمان جهان ؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?