کد مطلب:  47020 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام جهانی بسکتبال ؛ ایران 71 - 62 آنگولا ؛ بخت حضور در المپیک هنوز هم پابرجاست

جام جهانی بسکتبال ؛ ایران 71 - 62 آنگولا ؛ بخت حضور در المپیک هنوز هم پابرجاست

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی بسکتبال کشورمان بعد از شکست در سه بازی خود در گروه C رقابت های جام جهانی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام جهانی بسکتبال ؛ ایران 71 - 62 آنگولا ؛ بخت حضور در المپیک هنوز هم پابرجاست
جام جهانی بسکتبال ؛ ایران 71 - 62 آنگولا ؛ بخت حضور در المپیک هنوز هم پابرجاست

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی بسکتبال کشورمان بعد از شکست در سه بازی خود در گروه C رقابت های جام جهانی بسکتبال ، به گروه بازنده ها منتقل شد که در اولین بازی به مصاف آنگولا رفت و موفق شد این را شکست دهد و هنوز شانس صعود به المپیک را داشته باشد . کوارتر اول مسابقه همانند هر سه بازی گذشته تیم ایران ، با برتری تیم ملی کشورمان همراه شد اما تیم آنگولا نیز پر قدرت بازی می کرد و پا به پای تیم ایران امتیاز آوری می کرد . اما تیم ایران حملات بهتری نسبت به حریفش انجام میداد و موفق شد در پایان کوارتر اول با نتیجه 19 بر 17 پیش بیافتد . در کوارتر دوم اما ، آنگولا بازی را بهتر اداره کرد و برتری نسبی از آن تیم آنگولا بود . اندک اختلاف 2 امتیازی ایجاد شده در کوارتر اول چیزی نبود که تیم ملی بسکتبال ایران بتواند به داشتنش بنازد و تیم آنگولا خیلی زود اختلاف را جبران کرد و و بازیکنان تیم ایران نیز در حضور دفاع سنگین تیم آنگولا راهی به جز پرتاب های سه امتیازی نداشت که البته به ثمر ننشست تا این کوارتر با امتیازات عجیب و بسیار کم دو تیم ، 12 بر 9 به نفع تیم آنگولا خاتمه پیدا کند تا تیم آنگولا 29 بر 28 برنده نیمه اول مسابقه باشد . ست سوم اما ، کمی تیم ایران عمکلردش بهتر شد . اشتباهات بازیکنان ایران نسبت به کوارتر دوم بسیار کمتر شد و پرتاب های ایران به ثمر نشست اما تیم آنگولا همچنان جنگنده بازی می کرد و اختلاف امتیاز را در حداقل ترین وضعیت ممکن سعی داشت نگه دارد تا اینکه کوارتر سوم با نتیجه 20 بر 16 به نفع تیم ایران به اتمام رسید تا بار دیگر تیم ایران پیش بیافتد . کوارتر چهارم که همواره کوارتر سرنوشت ساز بازی است و تیم ایران در این کوارتر در سه بازی قبلی بدلیل خستگی و اشتباهات زیاد نتایج برده را به حریف واگذار کرده است این بار با برتری تیم ایران همراه شد . در این کوارتر تیم ایران نسبت به سه بازی قبلی عملکردی بسیار بهتر داشت و اجازه امتیاز گیری را به حریفش نداد و موفق شد 23 بر 17 پیروز این کوارتر باشد تا در مجموع با امتیاز 71 بر 62 پیروز این میدان باشد . با این نتیجه تیم ایران همچنان امیدوار به صعود به المپیک است ، اگر تیم ملی بتواند در بین تیم های آسیایی بهترین عملکرد را از خود برجای بگذارد می تواند به عنوان تنها نماینده آسیا در المپیک حضور داشته باشد .

: برای دریافت مشاوره درباره جام جهانی بسکتبال ؛ ایران 71 - 62 آنگولا ؛ بخت حضور در المپیک هنوز هم پابرجاست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جام جهانی بسکتبال ؛ ایران 71 - 62 آنگولا ؛ بخت حضور در المپیک هنوز هم پابرجاست» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید