کد مطلب:  5558 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برد ایران مقابل کویت در آخرین بازی رسمی سال 92

برد ایران مقابل کویت در آخرین بازی رسمی سال 92

1392/12/13تیم ملی کشورمان با برتری 3 بر 2 مقابل کویت پرونده خود در دور مقدماتی جام ملت‌های آسیا با کسب پیروزی و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

1392/12/13 تیم ملی کشورمان با برتری 3 بر 2 مقابل کویت پرونده خود در دور مقدماتی جام ملت‌های آسیا با کسب پیروزی و رساندن جمع امتیازات خود به عدد 16 به پایان برد.

به گزارش آسمونی به نقل از تسنیم ، این دیدار از ساعت 17:30 در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج و در حضور بیش از 10 هزار تماشاگر با قضاوت داوران قرقیزستانی برگزار شد. در این دیدار تیم ملی کشورمان با گل زودهنگام یعقوب کریمی در دقیقه 2‌، گل به خودی محمد امان در دقیقه 61 و کریم انصاری فرد در دقیقه 90 در مقابل دوگل کویتی‌ها که با اشتباه محسن بنگر مدافع کشورمان در دقیقه 18 وفهد الرشید در دقیقه 89 همراه بود به سه امتیاز این بازی دست یافت.

در نیم نخست دوتیم در مجموع بازی متعادلی را ارائه دادند اما در نیمه دوم انگیزه ایران برای کسب برد در این دیدار خانگی بیشتر بود و کویتی‌ها در تلاش بودند با حفظ و کنترل بازی از اندوخته خود دفاع کنند‌. با این حال ‌کی روش با آوردن خلعتبری و انصاری‌فر بر آهنگ هجومی تیم ملی افزود تا در نهایت این تیم ملی کشورمان باشد تا برنده آخرین دیدار دور مقدماتی جام ملت‌های آسیا که قرار است سال آتی در کشور استرالیا برگزار شود، باشد.

در این دیدار کویت هم بسیار خوب وجنگنده ظاهر شد وحتی در دقایق پایانی بازی را به تساوی کشاند اما تلاش بازیکنان ایران و گل دیرهنگام آن‌ها سبب شد حریف کویتی با دست خالی ورزشگاه کرج را ترک کند.

: برای دریافت مشاوره درباره برد ایران مقابل کویت در آخرین بازی رسمی سال 92 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برد ایران مقابل کویت در آخرین بازی رسمی سال 92» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید