کد مطلب:  26857  درج نظر
زمان مطالعه: 15 دقیقه
تور ایران

تور ایران

ایران یکی از کشورهای تاریخی زیبا با جاذبه‌های گردشگری متنوع و جذاب است. اگر قصد سفر به ایران با تور را...
زمان مطالعه: 15 دقیقه

تور ایران
تور ایران

ایران یکی از کشورهای تاریخی زیبا با جاذبه‌های گردشگری متنوع و جذاب است. اگر قصد سفر به ایران با تور را دارید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که راهنمای تور ایران ، اطلاعات تور ایران ، جاذبه های تور ایران ، مکان های تور ایران و ... را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

تور ایران

ایران کشوری در جنوب غربی آسیا و در منطقهٔ خاورمیانه است. نام رسمی آن جمهوری اسلامی ایران و پایتخت آن تهران است. پهناوری این کشور 1٬648٬195 کیلومتر مربع (18 ام در جهان) است.

نژاد و صحبت در ایران

ایران امروزه از اقوام زیادی از جمله :آذربایجانی، کرد، لر، بختیاری، بلوچ، مازندرانی، گیلک، قشقایی، عرب، لک، تالشی، ترکمن، خلج، آشوری، کلدانی، مندایی(صائبی)، تات، گرجی، سیستانی، ارمنی، و یهودی تشکیل شده است.

در ایران در مجموع حدود 75 زبان و گویش رواج دارد و بزرگترین گروههای زبانی ایران را فارسی، ترکی آذربایجانی، کردی، ترکمنی، گیلکی، مازندرانی، خلجی، تالشی، لری، بختیاری، عربی، بلوچی، لکی، دیلمی، تاتی، ارمنی، آشوری، مندایی، گرجی، عبری، کلدانی و ... تشکیل می دهند.

ویزای ایران

از سال 2006 ویزا در فرودگاه برای مسافران صادر می شود و کشورهایی که می توانند در فرودگاه ویزا دریافت کنند به شرط همراه داشتن یک قطعه عکس و 50 دلار شامل : آلبانیا، ارمنستان ، اتریش ، استرالیا ،آذربایجان ، بحرین، بلاروس ، بلژیک ،بولیوی ، بوسنی و هرزگوین ،برزیل ،برونئی ، بلغارستان ، چین ، کلمبیا کرواسی ، کوبا ، قبرس ، جمهوری چک ، دانمارک ، مصر ، فنلاند ، فرانسه ، گرجستان ، آلمان ،یونان ، هنگ کنگ ، مجارستان ، هند ، اندونزی ، ایتالیا ، ژاپن ، قزاقستان ، کره شمالی (جمهوری دمکراتیک کره) ، کره جنوبی (جمهوری کره) ، کویت ؛ قرقیزستان ، لبنان ،لوکزامبورگ ، مالزی ، مکزیک ، مولداوی، ، مغولستان ، هلند ، نیوزیلند، نیکاراگوا ، نروژ ، عمان ، فلسطین ، پرو ،فیلیپین ، لهستان ،پرتغال ، قطر ، رومانی ، فدراسیون روسیه، عربستان سعودی ، سنگاپور ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، سوریه ، تاجیکستان ، تایلند ، ترکمنستان ، اوکراین ، امارات متحده عربی ، ازبکستان ، ونزوئلا ، ویتنام می باشند که عموما بیشتر از یک هفته نمی توانند از فرودگاه ویزا دریافت کنند و برای مدت بیش از یک هفته باید قبل از ورود به ایران ویزا با مدت بیشتر بگیرید.

در بارهای بعدی برای تمدید ویزای خود باید ویزا برای تهران ارسال گردد و تمدید گردد. در بارهای بعد می توان مدت بیشتری را در ویزای خود داشت. از بارهای قبل اگر شما در کشور خود 1 ماه ویزای ایران را دریافت کرده باشید بار دوم تا 3 ماه نیز می توانید دریافت کنید برای خانم ها عکس ویزای آنها باید با روسری باشد.

گردشگر ها در کمتر از 72 ساعت بصورت الکترونیکی می توانند ویزای خود را دریافت کنند تنها با رجوع به سایت وزارت خارجه ایران و پس از پر کردن فیلدهای لازم به شما یک کد داده می شود و بعد از آن می توانید ویزا را نهایی کنید و بگویید که در فرودگاه بین المللی امام خمینی ایران می خواهید ویزای خود را دریافت کنید یا یکی از موسسات گردشگری کشور مبدا.

شما برای ورود به جزیره زیبا و توریستی کیش به هیچ ویزایی نیاز ندارید و می توانید تا 14 روز در این جزیره جذاب اقامت داشته باشند.

ورود به کشور ایران

تور ایران با هواپیما

فرودگاه بین المللی امام خمینی واقع در 30 کیلومتری جنوب تهران است و غیر از تهران شهرهای مشهد ، شیراز و اصفهان روزانه از بسیاری از کشورها پرواز مستقیم دارند.

از دبی برای شهرهای تهران ، شیراز ،اصفهان ، کرمان ، لار ، مشهد ، تبریز ، جزیره کیش ، بندرعباس ، بوشهر ، زاهدان پرواز مستقیم وجود دارد.

برای رفتن به شهرهای دیگر ایران نیز از فرودگاه امام خمینی با طی مسافت 30 کیلومتر به فرودگاه مهرآباد می رسید و از آنجا به سایر نقاط پرواز می کنید.

تور ایران با قطار

تور ایران از ترکیه

از استانبول ترکیه هر هفته قطار حرکت می کند و پس از آنکارا و گذر از نزدیک دریاچه وان وارد ایران شده در تبریز توقف می کند و به سمت تهران می رود درکل از استانبول تا تهران 69 ساعت طول خواهد کشید معادل سه شب.

تبریز - وان : بصورت جداگانه از خط تهران استانبول هر هفته بین تبریز ایران و شهر وان ترکیه حرکت می کند.

iran-tour
iran-tour

تور ایران از سوریه

این قطار از عراق نمی گذرد از دمشق حرکت می کند در ترکیه توقف دارد و بعد از آن به شهر وان و بعد به ایران وارد می شوذ این مسیر از دمشق تا تهران حدود 54 ساعت معادل 2 شب طول می کشد.

تور ایران از افغانستان

مسیر قطار تهران - هرات در حال احداث است فعلا از مشهد تا شهر خواف (روی) ایران در نزدیکی مرز افغانستان آماده است.

تور ایران از عراق

مسیر خط آهن خرمشهر - بصره در حال آماده سازی است و ایران را به خطوط آهن عراق از جمله کربلا و نجف متصل می کند البته خط آهنی نیز قرار است کرمانشاه را به خانقین متصل کند.

تور ایران از پاکستان

کوت - زاهدان: این خط اول و پانزدهم هر ماه به سمت زاهدان می رود که 11 ساعت به طول می کشد و بعد از زاهدان نیز به سایر نقاط ایران خواهید رفت که نزدیکترین شهرها شهر تاریخی بم و کرمان است که جاذبه های دیدنی دارد

تور ایران از آذربایجان

خط آهن نخجوان - تبریز که از نخجوان حرکت می کند به شهر مرزی جلف می آید و سپس به به تبریز می آید از این مسیر قبلا برای راه آهن مسکو - تهران استفاده میشد که پس از جنگ ارمنستان و آذربایجان بسته شد

خط آهن باکو تا مرز آذربایجان که شما می توانید به آستارا بیایید و پیاده از مرز ایران گذر کنید قرار است خط آهن تهران - زنجان - رشت به این نقطه برسد

تور ایران از ترکمنستان

روزانه از مشهد به سرخس قطار موجود است این قطار بیشتر نمی رود و خط تغییر میکند از آنسو از عشق آباد و مرو می توانید به این منطقه برسید.

تور ایران با اتومبیل

تعداد بسیار زیادی از مردم میان ترکیه و ایران رانندگی می کنند در این مسیر در ایران نیز بزرگراه های خوبی احداث است فقط شما باید گواهینامه بین المللی داشته باشید یا مالیاتی را پرداخت کنید البته اگر گواهینامه خود را به موسسه ایی بدهید آن را بین المللی کنید و خصوصا به فارسی ترجمه کنید بسیار برای شما سودمند خواهد بود.

تور ایران با اتوبوس

تور ایران از ارمنستان

اتوبوس های خوبی از ایروان تا تبریز می آیند و بیشتر آنها به تهران نیز می روند.

تور ایران از ترکیه

شما از شهرهای استانبول ، آنکارا و آنتالیا با خرید بلیت های شرکت سیر و سفر می توانیدبه تهران بروید هزینه آن هم حدود 35 دلار است.

دوغوبایزید-بازرگان خیلی سریع و راحت خود را با اتوبوس از دوغوبایزید به مرز می رسانید و با تاکسی به ترمینال اتوبوسرانی بازرگان می روید و به نقاط دیگر می رسید

وان - ارومیه حدود 300 کیلومتر را در بیش از 6 ساعت از وان به ارومیه می رسانید علت افزایش مدت زمان جاده های نامناسب سمت ترکیه است و بیش از 5 ایست و بازرسی در طرف ترکیه انجام می گیرد که به خاطر نیرو های گروه پ ک ک انجام می گیرد

تور ایران از پاکستان

شما می توانید به نقطه تفتان در طرف پاکستان بیایید و بعد به زاهدان ایران ولی در سر مرز ایران ویزا داده نمی شود و باید از کوت یا سایر نقاط میزا تهیه کنید بعد بیایید به این سمت وبعد از زاهدان به شهرهای تاریخی بم ، کرمان و یزد بروید

تور ایران از عراق

بصورت روزانه از اربیل به ارومیه و همینطور از سلیمانیه به سنندج و کرمانشاه می رود

تور ایران
تور ایران

تور ایران از افغانستان

بصورت روزانه از هرات به مشهد اتوبوس حرکت می کند از هرات حرکت می کنید به اسلام قلعه می رسید و به مرز دوقارون می آیید و از آن به مشهد این جاده توسط ایران ساخته شده و امن گزارش می شود

تور ایران از ترکمنستان

از عشق آباد به سمت مشهد اتوبوس حرکت می کند.

تور ایران با کشتی

از باکو به بندرانزلی کشتی حرکت می کند و از شهرهای خلیج فارس به ایران نیز کشتی با قیمت های پایین وجود دارد

کشتی های لوکسی از کیش با دبی حرکت می کنند و جزیره کیش ویزا نمی خواهد

همینطور از بندرعباس به غیر از هواپیما کشتی نیز به دبی و شارجه می رود و از قطر ، کویت و بحرین نیز به بوشهر کشتی می رود.

تور ایران در داخل کشور

حمل و نقل در سطح بالایی است و همینطور قیمت هواپیما در ایران ارزانتر است و حمل و نقل در ایران بسیار قابل دسترس است.

تور ایران با هواپیما

هواپیما از تهران به سایر نقاط بسیار پرواز دارد و شما با انواع و اقسام هواپیماها می توانید پرواز کنید هواپیمایی ملی ایران ایران ایر است و در اکثر مواقع به راحتی می توانید بلیت در فرودگاه یا موسسات گردشگری تهیه کنید جز در تابستان بلیت اکثر پروازها را در ایران می توانید تهیه کنید اما در سایر نقاط مثل دبی و دفاتر ایران ایر نیز می توان تهیه کرد.

تور ایران با اتوبوس

حمل ونقل اتوبوس رانی ایران بسیار ارزان تر از نقاط دیگر جهان است و خیلی سریع حرکت کنید اتوبوس ها تا 100 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند و به عنوان مثال درحدود 20 ساعت از شیراز به مشهد می رسید.

اتوبوس های مختلفی وجود دارد. شما از دفاتر و خود ترمینال می توانید بلیت بخرید و غیر از تابستان مشکلی نخواهید داشت.

اتوبوس های شهری نیز وجود دارد در بعضی از آنها باید مبلغی را هنگام سوار یا پیاده شدن بپردازید و بعضی هم باید بلیت تهیه کرده و در اتوبوس بنشینید.

تور ایران با قطار

شما با استفاده از شرکت قطار رجا به اکثر نقاط ایران از تبریز تا زاهدان از مشهد تا اهواز و از گرگان تا بندعباس را بروید خیلی مزیت ها دارد امن و ارزان و همینطور جالب با دیگر مسافران می توانید صحبت کنید و همینطور دیگر گردشگران را ببینید و غذاهای متنوع بخورید شما از یک ماه قبل هم می توانید بلیت های قطار را بخرید و اگر از طریق اینترنت خرید کنید تخفیف هم خواهید داشت

قطار شهری (مترو ) نیز در تهران وجود دارد و در شهرهای دیگری نیز در دست احداث است قطار شهری (مترو) تهران شرق ،غرب ،جنوب و شمال را به یکدیگر متصل می کند.

تور ایران با تاکسی

در درون شهرها و در بین شهرها به راحتی می توانید تاکسی گیر بیاورید.

تور ایران با اتومبیل

شما براحتی و با یک گواهینامه بین المللی با بنزین ارزان می توانید در تمام ایران بگردید و یا حتی اجاره کنید از 20 تا 50 دلار می شود اتومبیل اجاره کرد بزرگراههای زیاد و راههایی که بالاتر از 160 کیلومتر در ساعت هم رانندگی می شود.

صحبت در ایران

زبان رسمی فارسی است و در اکثر نقاط این زبان را می دانند و خیلی ها نیز حداقل بصورت کم نیز می توانند انگلیسی صحبت کنند خصوصا در شهرهای بزرگ و خصوصا در شهر توریستی اصفهان و جزیره توریستی کیش باید بدانید که بعضی نقاط نیز زبان های دیگری صحبت می شود مانند آذری و کردی و بلوچی و ... اما فارسی را اکثر مردم می دانند.

پول در ایران

واحد پولی ایران ریال است اما عموم مردم از واحد پولی یک واحد را کم کرده و آن را تومان تلقی می کنند مانند 100 ریال همان 10 تومان است.

iran-tour
iran-tour

غذا در ایران

از ساعت 1 تا 3 بعد از ظهر ناهار خورده می شود و از 9 به بعد هم شام می خورند.

الکل و گوشت خوک نیز در ایران به کلی ممنوع است.

برای کسانی که از خارج از خاورمیانه به ایران می روند غذاهای جذابی را خواهند دید که بسیار جالب است مانند کباب . برنج در ایران مرسوم است و آن را با چیزهای مختلف میخورند برنج پخته شده را چلو می نامند و با گوشت پخته شده چلو کباب می گویند و با مرغ درست می کنند و آن را چلومرغ می نامند با سبزی مخلوط می کنند و آن را سبزی پلو و باقالی پلو گویند.

سوپ مخصوص ایرانی ها هم آش نام دارد که خیلی خوشمزه و جالب است.

نان های مختلفی هم وجود دارد که با صبحانه و پنیر سفید بسیار جالب است مانند نان های سنگک ، تافتون و لواش و نان مخصوص منطقه آذربایجان که در تمام نقاط مرسوم شده که بربری نام دارد.

غذاهای بین المللی در ایران

انواع غذاهای چینی ، ژاپنی ، فرانسوی ، ایتالیایی و گیاهی در تهران و شهرهای بزرگ در رستوران های مختلف پخته می شود.

غذاهی سریع - فست فود در ایران

انواع غذاهای فست فود از جمله ساندویچ و پیتزا درست می شود و در زمان های نهار و شام ساندویج هایی از قیمت 10000ریال وجود دارد و پیترا نیز از 20000 ریال وجود دارد.

میوه و شیرینی در ایران

شیرینی های مختلف در همه جا یافت می شود و محصولات شیرین همراه با بعضی آجیل ها در اصفهان وجود دارد که بسیار معروف است و گز نام دارد سوهان نیز محصولی ترد همراه با مغز پسته است که در قم وجود دارد یک محصول خانگی هم با طعم انواع میوه های وجود دارد که لواشک نام دارد و بصورت برگه هایی نازک خورده می شود.

غذاهای گیاه خوارای در ایران

سالادی که با کاهو درست می شود آن را سالاد فصل می دانند و همینطور غذایی جالب که با نخود درست می شود و فلافل نام دارد. این غذا در اصل عربی است غذایی جالب همراه با سبزی به نام کوکو است که در روغن پخته می شود و آش که بدون گوشت طبخ می شود و حاوی سبزی جات است و آب زیاد.

غذاهای ایرانی سالم است و تمام آنها طبق آیین اسلام حلال است.

نوشیدنی در ایران

نوشیدنی پرطرفدار ایرانی چای است که با قطعه های شکر خورده می شود که آنها را قند می نامند همینطور قهوه نیز در ایران زیاد یافت می شود و همینطور قهوه فرانسوی و نسکافه یافت می شود.

انواع نوشیدنی های میوه ای خوشمزه در بسیاری از خیابان ها فروخته می شود که آب میوه می گویند و طعم هرمیوه را به صورت آب آلبالو یا آب طالبی می گویند و نوشیدنی دیگر که مخلوط شیر و موز است که شیرموز تلقی می شود.

نوشابه های گازدار مختلفی وجود دارد که بین المللی ترین آنها زم زم وجود دارد که در کشورهای زیادی عرضه می شود.

خواب در ایران

انواع هتل ها یافت می شود و همینطور هتل های سطح پایین تری که مسافرخانه و مهمان خانه گفته می شود.

نکات ایمنی در ایران

در ایران جرم پایین است و از خیلی کشورهای غربی امن تر است. در نقاطی مانند زاهدان زابل میرجاوه مراقب باشید اما زیاد هم به اخبار توجه نکنید چون واقعا مردم آنها که اکثرا بلوچ هم هستند بسیار مهمان نواز هستند و خیلی هم به توریست ها کمک می کنند خصوصا اگر از نقاطی غیر از ایران باشد تنها مشکل گروه هایی هستند که در آن مناطق مواد مخدر قاچاق می کنند ولی خودتان این مردم را آزمایش کنید و از مهمان نوازی آنها تعجب کنید حتی از مناطقی همچون اصفهان که گفته می شود مهمان نواز هستند هم بیشتر مهمان نوازی می بینید البته در منطقه جنوبی سیستان وبلوچستان شهر چابهار وجود دارد که بسیار امن است.

ایرانیها مخالف کشورهای غربی و آمریکا نیستند درست است که می گویند شعار مرگ بر آمریکا می دهند اما به هیچ وجه مخالف نیستند و اگر با آنها برخورد کنید ممکن است که هرکدام بخواهند یک طور به شما کمک کنند یا جایی را به شما نشان بدهند اگر با همچین افرادی مواجه شدید نترسید که به شما آسیب برسانند

به هیچ وجه تصوری از یک کشور نظامی نکنید و اینکه هرلحظه دستگیر شوید اصلا جای هیچ ترسی نیست اگر از گروه های معاند خارج از ایران حمایت نکرده باشید هیچ ترسی نخواهید داشت فقط قوانین را باید رعایت کنید.

زنان ایران

هیچ فرق زیادی بین زنان ایران و سایر نقاط غربی وجود ندارد. زنان مانند مردان می توانند به هرجا بروند و حتی مانند غربی ها لباس می پوشند و خیلی ها هم حجاب اسلامی را رعایت می کنند و به آن عقیده دارند.

برای هرگونه نیاز به اورژانس به شماره 115 و نیاز به پلیس به 110 و نیاز به آتش نشانی به 125 تماس بگیرید و آنها حداقل بصورت کم به غیر از فارسی، انگلیسی هم می دانند.

نکات سلامتی در ایران

آب زیاد خوردن در نقاط گرم مانند یزد، زاهدان، چابهار، هرمزگان و بوشهر را بدانید.

احترام گذاشتن در ایران

ایرانی ها گرم و دوستانه برخورد می کنند و به هر صورتی خارجی ها را یاری می رسانند.

ایرانی ها به تاریخ خود احترام می گذارند و به هیچ وجه به خلیج فارس ، خلیج یا خصوصا خلیج عربی نگویید چون بسیار ناراحت می شوند.

به هیچ وجه آنها را با کلماتی هم چون عرب یا مسلمان نخوانید چون آنها عرب نیستند و اسلام آنها با سایر نقاط فرق می کند به عنوان مثال اصلا شبیه به بن لادن نیستند.

لباس ایران

خانم ها باید موهای خودشان را با روسری و همینطور تا مچ دستشان و مچ پای خود را بپوشانند ممکن است در هنگام ورود به اماکن مذهبی مسلمانان به شما گفته شود که چادر به سر کنید.

مردها هم نمی توانند با شلوارک رفت و آمد کنند.

رفتار ایران

اگر با یک زوج ایرانی برخورد کردید فقط با هم جنس خود دست بدهید و هیچوقت با غیر هم جنس خود این کار را انجام ندهید. وقتی با یک زوج برخورد کردید کمتر به چشمان غیر هم جنس خودتان نگاه کنید .

تور ایران
تور ایران

تعارف در ایران

ایرانیها بسیار مودب هستند مثلا موقع وارد شدن در اتاقی می گویند اول شما بروید به عنوان مثال حتی اگر یک کارگر ایرانی که یک کار را برای شما انجام می دهد موقع دریافت حقوق خود تعارف می کند.

تعارف یکجور مهمان نوازی ایرانی هم هست موقع پرداخت هزینه هتل خود او می گوید که مهمان ما هستید یا در موقع خرید یا حتی پرداخت یک هزینه فرد دیگری بگوید که من پرداخت می کنم که بهتر است تشکر کنید.

اماکن مقدس ایران

آنها تعصبی نیستند و دوست دارند اماکن مقدس خود را به شما نشان دهند و شما را آشنا کنند. خانم ها باید چادر سرشان کنند و همینطور موقع ورود کفش خود را در بیاورید. در آوردن کفش در بیشتر خانه ها هم مرسوم است و ممکن است باعث بی احترامی شما تلقی شود چون به نظافت هم اهمیت می دهند.

اماکن زیبای مذهبی مانند شهرهای قم و مشهد بسیار زیبا است همینطور نمازهای دسته جمعی خصوصا در جمعه ها که نماز جمعه گفته می شود.

انگشت شصت مترادف انگشت وسط غربی هاست هیچوقت انگشت شصت را به کسی نشان ندهید همینطور به راننده اتوبوس موقع گرفتن بلیت شما.

مذهب ایران

آنها مانند عده ایی از مسلمانان افراطی نیستند و چون از گذشته با مسیحیان ارمنی و یهودی زندگی کرده اند به دیگران نیز احترام می گذارند وحتی لباس های اسلامی توسط غیر مسلمانان نیز مورد احترام است.

آهنگ - موزیک ایران

ممکن است در تاکسی که سوار شدید راننده از شما بپرسد چه موزیکی دوست دارید و جدید ترین و متنوع ترین آنها را در دسترس شما بگذارد.

پیش شماره ایران

پیش شماره ایران 0098 است و پیش شماره های تهران 021 اصفهان0311 ، کاشان 0361 ، اهواز 0611 ، شیراز 0711 ، تبریز 0411 ، مشهد 0511 و کرمان 0341 است.

تلفن های همراه ایرانسل و همراه اول بسیار ارزان و قابل شارژ برای توریست ها مناسب است سیمکارت های ایران قابلیت جی پی آر اس را نیز دارد و می توانید به اینترنت دسترسی داشته و ایمیل خود را نیز چک کنید.

پسوند اینترنتی ایران: ir.

جاذبه های گردشگری تور ایران

iran-tour
iran-tour

نمایی دیدنی در شب از محدوده برج میلاد تهران

تور ایران
تور ایران
سی و سه پل اصفهان

iran-tour
iran-tour

آرامگاه سعدی شیراز

تور ایران
تور ایران

بارگاه مطهر رضوی در مشهد

iran-tour
iran-tour

باغ ارم شیراز

تور ایران
تور ایران

آرامگاه فردوسی در طوس

iran-tour
iran-tour

چشمه های آب معدنی باداب سورت اروست

تور ایران
تور ایران

بندرعباس و سواحل زیبای خلیج فارس

iran-tour
iran-tour

رود کارون در اهواز

تور ایران
تور ایران

باغ هشت بهشت اصفهان

iran-tour
iran-tour

میدان امیرچقماق در یزد

تور ایران
تور ایران

پارک لاله در تهران

iran-tour
iran-tour

آرامگاه حکیم عمر خیام نیشابوری در نیشابور

تور ایران
تور ایران

میدان نقش جهان اصفهان

iran-tour
iran-tour

طبیعت زیبای جوانرود در شمال غرب استان کرمانشاه

تور ایران
تور ایران

بنای عالی قاپو در اصفهان

iran-tour
iran-tour

بزرگترین قندیل در غار علی صدر همدان

تور ایران
تور ایران

دور نمایی از تخت جمشید در شیراز

iran-tour
iran-tour

آرامگاه شیخ فریدالدین عطار نیشابوری در نیشابور

تور ایران
تور ایران

شهر زیبای ماسوله در 55 کیلومتری رشت در استان گیلان

iran-tour
iran-tour

نمای بیرونی یکی از تالارهای تخت جمشید در شیراز

تور ایران
تور ایران

آرامگاه کوروش بزرگ در مجموعه میراث جهانی پاسارگاد در استان فارس

iran-tour
iran-tour

نمایی از هتل داریوش در جزیره زیبای کیش

تور ایران
تور ایران

نمایی دیگر از تهران و نماد زیبای تهران بزرگ

iran-tour
iran-tour

منظره ای زیبا از بالای شیطان کوه لاهیجان در استان گیلان

تور ایران
تور ایران

آبشار زیبای مارگون در غرب شهرستان سپیدان در استان فارس

iran-tour
iran-tour

منظره ای از غروب آفتاب در خلیج همیشه فارس

تور ایران
تور ایران

آتشکده زرتشتیان در یزد

iran-tour
iran-tour

مقبره الشعرا آذربایجان شرقی

تور ایران
تور ایران

حافظیه در شیراز

iran-tour
iran-tour

قلعه تاریخی بیرجند

تور ایران
تور ایران

منطقه توریستی کلیبر آذربایجان شرقی

 
: برای دریافت مشاوره درباره تور ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «تور ایران» در کادر زیر بنویسید :

3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید