کد مطلب: 44751 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران باید به دلیل تجاوز پهپاد آمریکایی به سازمان ملل شکایت کند

ایران باید به دلیل تجاوز پهپاد آمریکایی به سازمان ملل شکایت کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: دولت باید با قید فوریت از آمریکا در سازمان ملل به صورت رسمی شکایت کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران باید به دلیل تجاوز پهپاد آمریکایی به سازمان ملل شکایت کند - Iran should sue the United Nations for raiding an American UAV ایران باید به دلیل تجاوز پهپاد آمریکایی به سازمان ملل شکایت کند - Iran should sue the United Nations for raiding an American UAV

به گزارش آسمونی:حشمت‌الله فلاحت پیشه در واکنش به سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکا در خاک جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد داد: دولت باید به فوریت از آمریکا در سازمان ملل به صورت رسمی شکایت کند. تجاوز پهپاد آمریکایی به خاک ایران نقض منشور ملل متحد و حاکمیت ملی کشورمان است. این اقدام خصمانه به حساب می‌آید که در قالب مقررات فصل 7 منشور ملل مبنی بر پایبندی به امنیت ملی کشورها محکوم است.فلاحت پیشه ادامه داد: با توجه به حساسیت منطقه خلیج فارس باید از آمریکا شکایت رسمی شود تا در قالب فصل 7 منشور سازمان ملل ثبت گردد. این اقدام مکمل اقدامات قبلی آمریکا در اعزام ناو به منطقه و تحرکات جنگی در منطقه خلیج فارس و دریای عمان است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تاکید کرد: این اقدام جمهوری اسلامی ایران نشان داد که ایران در دفاع از خاک کشورش با هیچ کشوری تعارف ندارد و از نظر فنی و تجهیزاتی آمادگی لازم را دارد.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «ایران باید به دلیل تجاوز پهپاد آمریکایی به سازمان ملل شکایت کند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?