مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55541 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران به بیش از 2100 کیلوگرم رسید

ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران به بیش از 2100 کیلوگرم رسید

یک رسانه آمریکایی به نقل از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش داد که ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران از مرز ۲۱۰۰ کیلوگرم فراتر رفته است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : خبرنگار وال‌استریت ژورنال روز جمعه در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر اعلام کرد که بر اساس گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که تا ساعاتی دیگر منتشر خواهد شد، ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران با 534 کیلوگرم افزایش نسبت به دوره سه‌ماهه قبلی به 2105 کیلوگرم رسیده است.

به گفته خبرنگار وال‌استریت ژورنال، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود اعلام کرده است که ذخایر آب‌ سنگین ایران در دوره مورد بررسی برای اولین بار از زمان کاهش تعهدات هسته‌ای ایران، بار دیگر به کمتر از 130 تن (حد تعیین‌شده در برجام) بازگشته است.

وی در توئیت دیگری افزوده است: «آژانس می‌گوید برخی پاسخ‌های ایران درباره کشف اورانیوم در تورقوزآباد با تحلیل‌های آژانس همخوانی دارد. با این حال، آژانس سؤالات مهم دیگری نیز دارد و اخیراً به ایران اطلاع داده است که توضیحات و اطلاعات بیشتری باید درباره این سؤالات به آژانس ارائه شود.»

بنا بر اعلام این رسانه، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بخش دیگری از گزارش خود اعلام کرده است که ایران برخلاف توافق هسته‌ای (برجام)، آماده‌سازی‌های لازم در راستای نصب سانتریفیوژهای پیشرفته را انجام داده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران به بیش از 2100 کیلوگرم رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران به بیش از 2100 کیلوگرم رسید» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید