کد مطلب: 44207 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 2 - 3 برزیل ؛ باختی ناباورانه

لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 2 - 3 برزیل ؛ باختی ناباورانه

تیم ملی والیبال علارغم یک بازی عالی ، در نهایت نتیجه را به تیم برزیل واگذار کردند تا اولین شکست خود را تجربه کند .
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار والیبال ایران و برزیل در هفته دوم این رقابت ها با شکست تیم ایران به پایان رسید تا ایران طعم اولین باخت خود را به بدترین وجه ممکن بچشد .

در بازی ای که تیم ایران کاملا تیم برتر بود و توانسته بود در تعداد ست ها 2 بر 1 پیش بیافتد روی اشتباهات فردی و هوشیاری بازیکنان برزیل بازی را در نهایت 2 بر 3 واگذار کرد . تیم ایران ست اول را به زیبایی و با نتیجه 25 بر 23 پیروز شد اما ست دوم مسابقه با حضور لئال هیگالدو  برای تیم برزیل به بهترین شکل ممکن برای این تیم پیش رفت و در نهایت با امتیاز 25 بر 16 موفق شدند ست دوم را پیروز شوند .

در ست سوم بازیکنان ایران برای پیروزی به میدان آمدند و با یک نمایش بسیار عالی و دیدنی و سرویس های عالی معروف و امتیاز گیری های موسوی توانستند بازی را با نتیجه 21 بر 25 به نفع خود به اتمام برسانند . اما اشتباهات تیم ملی و امتیاز گیری های تیم برزیل از ست چهارم آغاز شد .

تیم ایران در ست چهارم نیز خوب ظاهر شد اما تیم برزیل تحت هیچ شرایطی حاضر به باختن در این مسابقه نبود . تیم ایران در اواسط این ست توانست 8 بر 12 جلو بیافتد اما لئال هیگالدو در خط حمله تیم برزیل کاملا آماده بود و موفق شد تا تیمش را به این مسابقه برگرداند . در انتها نیز تیم برزیل با امتیاز 33 بر 31 موفق شدند این ست را نیز از آن خود کنند .

در ست پنجم نیز ، خستگی در بازیکنان ایرانی تا حدودی پدیدار شد اما باز هم تیم ایران بازی را بهتر آغاز کرد و 2 بر صفر پیش افتاد اما در آخر این تیم برزیل بود که بازی را با نتیجه 15 بر 10 به اتمام رساند تا تیم ایران از این مسابقه تنها 1 امتیاز بدست آورد و بازی را مغلوب شود .

 

اختصاصی آسمونی

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 2 - 3 برزیل ؛ باختی ناباورانه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?