کد مطلب:  11853  2 نظر
ایران‌ خودرو از مشتریان مهلت خواست

ایران‌ خودرو از مشتریان مهلت خواست

1394/07/12به گزارش آسمونی به نقل از ایکوپرس، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: مشتری حق دارد از ما کیفیت،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

iran-khodro-customers-asked-for-time
iran-khodro-customers-asked-for-time

1394/07/12

به گزارش آسمونی به نقل از ایکوپرس، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: مشتری حق دارد از ما کیفیت، خدمات و نوآوری بخواهد اما رسیدن به این اهداف مهم حاصل یک فرآیند و نیازمند زمان است.

هاشم یکه‌زارع افزود: ما به‌عنوان تولید کننده مسئول هستیم خودرویی با کیفیت نزدیک به سطح جهانی محصول عرضه کنیم، اما این هدف نیازمند زمان است.

وی کیفیت محصول را حاصل کیفیت قطعات و فرایند تولید دانست و گفت: تمرکز ویژه روی قطعه سازی داریم و در دو سه ماه اخیر با 10 سازنده‌ای که کیفیت مورد نظر ایران خودرو را تأمین نمی‌کردند، قطع همکاری کردیم.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو اظهار کرد: با توجه به وجود نیروی انسانی متخصص و فناوری‌های سطح بالا در مرکز توسعه محصولات، همه زیرساخت‌ها و زمینه‌های لازم برای خودروساز شدن را داریم.

یکه‌زارع موتور، گیربکس و استایل خودرو را از جمله مواردی ذکر کرد که ایران خودرو در آنها برند خود را به ثبت رسانده و گفت: ما می‌توانیم در سطح جهان به‌عنوان یک خودروساز شناخته شویم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه محصول جدید پروژه «ایکس.411» در پایان امسال و عرضه محصول جدید پروژه «ایکس.502» در سال آینده خبر داد و تحقیق و توسعه قوی را از جمله امکانات ایران خودرو دانست.

وی افزود: با شرکت‌های خارجی در حال مذاکره هستیم و قراردادهای جوینت ونچر (همکاری مشترک) به‌صورت 50 ــ 50 داریم که بر اساس آن 30درصد تولیدات مشترک به بازارهای خارجی صادر می‌شود.

یکه‌زارع ادامه داد: در زمینه پلت‌فرم هم اقدامات مهمی صورت گرفته و تا دو سال دیگر پلت‌فرم جدید ایران خودرو حاصل همکاری با شرکت‌های ایتالیایی و کره‌ای آماده خواهد شد که روی این پلت‌فرم استایل‌های متناسب با فرهنگ و سلیقه مردم ایران قرار خواهد گرفت.

وی خواستار بهره گیری مشتریان از تسهیلات خرید خودرو شد و با بیان اینکه دولت کمک کند تا خودروسازان مطالبات خود را وصول کنند، افزود: در زمینه جایگزینی خودروهای فرسوده تصمیم جدی لازم است و چنانچه امسال 200هزار خودروی فرسوده را جایگزین کنیم هم در مصرف سوخت و هم در آلایندگی تأثیر دارد.

وی یادآور شد: هیچ خودروسازی مایل به افزایش قیمت نیست اما ایران خودرو سعی می‌کند با همین قیمت‌های موجود، کیفیت بالاتری را در محصولات خود ارایه دهد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو یادآور شد: گروه صنعتی ایران خودرو در نیمه نخست امسال شش‌هزار دستگاه خودروی سواری به بازارهای جهانی صادر کرده و این تعداد تا پایان سال به 20هزار دستگاه افزایش می‌یابد.

: برای دریافت مشاوره درباره ایران‌ خودرو از مشتریان مهلت خواست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ایران‌ خودرو از مشتریان مهلت خواست» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید