کد مطلب: 18248 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تنها بازیکن ایرانی در فهرست 60 استعداد برتر آینده فوتبال جهان کیست؟

تنها بازیکن ایرانی در فهرست 60 استعداد برتر آینده فوتبال جهان کیست؟

به گزارش آسمونی، روزنامه گاردین 60 استعداد فوتبالی جهان را که در سال‌های آینده می‌توانند خودشان را به سطح...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، روزنامه گاردین 60 استعداد فوتبالی جهان را که در سال‌های آینده می‌توانند خودشان را به سطح نخست فوتبال برسانند معرفی کرده که در این بین نام محمد سلطانی مهر از ایران به چشم می‌خورد.

57362782
57362782

سلطانی‌مهر که متولد سال 1999 میلادی است در عضویت تیم سایپا قرار دارد. این هافبک ایرانی چندی پیش برای اولین بار در لیگ ایران به میدان رفت. این در حالی بود که دو هفته از تولد 17 سالگی او گذشته بود.

در حال حاضر امید زیادی به این جوان ایرانی است. در تهران شنیده‌ شده که درباره او گفته‌اند او در این سن از جواد نکونام که 17 سال سن داشت بهتر است. نکونام 150 بازی برای ایران انجام داد و 6 فصل در اسپانیا بازی کرد و کاپیتان تیم ملی نیز بود. سلطانی مهر در زدن ضربات ایستگاهی مهارت بالایی دارد. برای تیم جوانان بازی کرده و در سایپا که معروف به پرورش استعدادهای جوان در فوتبال ایران است بازی می‌کند و امیدوار است تا خودش را به سطح بالایی در فوتبال جهان برساند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «تنها بازیکن ایرانی در فهرست 60 استعداد برتر آینده فوتبال جهان کیست؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?