مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  42507 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد

ایران قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد

به گزارش آسمونی:تیم ملی کشتی فرنگی ایران با 4 طلا و 3 برنز و اختلاف 2 امتیازی با ازبکستان به عنوان قهرمانی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد
ایران قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد


به گزارش آسمونی:تیم ملی کشتی فرنگی ایران با 4 طلا و 3 برنز و اختلاف 2 امتیازی با ازبکستان به عنوان قهرمانی آسیا رسید.

در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا 2019 در چین، تیم ملی کشتی فرنگی ایران با 4 مدال طلای محمدرضا گرایی در 72، سعید عبدولی در 82، حسین نوری در 87 و امیر قاسمیمنجزی در 130 کیلوگرم و 3 برنز سامان عبدولی در 63، محمدعلی گرایی در 77 و مهدی علیاری در 97 کیلوگرم و با مجموع 165 امتیاز بر سکوی دوم آسیا قرار گرفت.

ازبکستان با 2 طلا، 3 نقره و یک برنز و 163 امتیاز در جایگاه دوم آسیا قرار گرفت.

در ادامه رقابت‌های 5 وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، مهدی علیاری دارنده مدال‌های برنز جهان، طلای بازی‌های آسیایی و 2 طلای آسیا، آخرین نماینده ایران در این رقابت‌ها بود که برای کسب مدال برنز آسیا برابرسیزدیکوف از قزاقستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید و بر سکوی سوم آسیا ایستاد.

علیاری پیش از این در دور نخست مقابل یوتا نارا از ژاپن با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و در یک چهارم نهایی نیز 9 بر صفر چنگ هائوچن از تایوان را 9 بر صفر شکست داد.وی در نیمه نهایی برابر اوزور ژوزوپبکوف نفر سوم بازی‌های آسیایی از قرقیزستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه 7 بر 5 شکست خورد و به رده‌بندی رفت.

به این ترتیب در پایان این رقابت‌ها، محمدرضا گرایی در 72، سعید عبدولی در 82، حسین نوری در 87 و امیر قاسمی منجزی در 130 کیلوگرم صاحب 4 مدال طلا شدند و سامان عبدولی در 63، محمدعلی گرایی در 77 و مهدیعلیاری در 97 کیلوگرم به 3 مدال برنز رسیدند. رضا خدری در وزن 55 کیلوگرم پنجم شد و مهرداد مردانی در 60 و حامد تاب در 67 کیلوگرم نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

ایران با کسب این نتایج با 165 امتیاز فعلاً در صدر قرار دارد و ازبکستان نیز با 143 امتیاز در رده دوم جای گرفته است، این در حالیست که ازبکستان یک فینالیست در وزن 97 کیلوگرم دارد و اگر کشتی‌گیر ازبک به مدال طلا برسد، ازبکستان با 168 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود خواهد کرد و ایران در رده دوم جای می‌گیرد اما در صورت باخت کشتی‌گیر ازبک، ایران به عنوان قهرمانی خواهد رسید.

منبع: ایسنا
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ایران قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ایران قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید