کد مطلب: 8874 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران 3 عراق 3 (6 – 7 در پنالتی) – گزارش بازی جام ملت های آسیا

ایران 3 عراق 3 (6 – 7 در پنالتی) – گزارش بازی جام ملت های آسیا

1393/11/03 به گزارش آسمونی دیدار تیم‌های ایران و عراق از مرحله یکچهارم نهایی جام ملت‌های آسیا، با پیروزی عراق...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/11/03

به گزارش آسمونی دیدار تیم‌های ایران و عراق از مرحله یکچهارم نهایی جام ملت‌های آسیا، با پیروزی عراق در ضربات پنالتی به پایان رسید. دو تیم در وقت‌های قانونی و اضافه به تساوی 3-3 رسیدند.
در دقیقه 24 بازی وریا غفوری نفوذ خوبش از جناح راست را با ارسالی خوب تکمیل کرد و سردار آزمون با یک ضربه سر دقیق ایران را یک بر صفر پیش انداخت. در دقیقه 43 این دیدار مهرداد پولادی در برخوردی که به نظر نمی‌رسید مستحق دریافت کارت زرد باشد، دومین اخطار خود را گرفت و از زمین اخراج شد. پولادی در دقیقه 22 کارت زرد نخستش را گرفته بود. بازی با همین نتیجه در نیمه اول تمام شد.

در دقیقه 56، ارسال علا عبدالزهرا برای احمد یاسین با شوت او همراه شد و این بازیکن کار را به تساوی کشاند. بازی در وقت قانونی با همین نتیجه به پایان رسید. در دقیقه 3 وقت اضافه یونس محمود گل دوم عراق را زد، اما در دقیقه 103 ارسال خوب تیموریان از نقطه کرنر روی سر مرتضی پورعلی‌گنجی نشست و او با ضربه‌ای دقیق برای دومین بار توپ را وارد دروازه عراق کرد. در دقیقه 113 تکل احسان حاج صفی روی بازیکن عراق منجر به اعلام یک ضربه پنالتی به سود عراق شد. ضرغام اسماعیل این توپ را گل کرد. ولی در دقیقه 119 بازی رضا قوچان‌نژاد بار دیگر بازی را به تساوی کشاند تا کار به ضربات پنالتی بکشد.

هر دو تیم ضربه اول پنالتی خود را از دست دادند. احسان حاج‌صفی اولین ضربه را به بالای دروازه زد و پس از او هم سعد عبدالعامر ضربه‌اش را از کنار دروازه بیرون زد.
پس از این ضربه برای ایران پور‌علی‌گنجی، نکونام، حسینی، وریا غفوری، جهانبخش و تیموریان پنالتی‌هایشان را تبدیل به گل کردند. ضربات پنالتی عراق هم توسط ولید سلیم، اسماعیل ضرغام، علی عدنان، یونس محمود، یاسر قاسم، مروان حسین به گل تبدیل شد. ولی وحید امیری هشتمین ضربه پنالتی ایران را بر خلاف جهت حرکت دروازه‌بان عراق به تیرک دروازه زد تا عراق با پنالتی سالم شاکر راهی دیدار نیمه‌نهای مقابل کره‌جنوبی شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «ایران 3 عراق 3 (6 – 7 در پنالتی) – گزارش بازی جام ملت های آسیا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?