کد مطلب:  30196  درج نظر
گواهینامه آکادمی IQS انگلستان

گواهینامه آکادمی IQS انگلستان

گواهینامه آکادمی IQS انگلستان یکی از گواهینامه های بین المللی است که برای دریافت آن می توان به موسسه هایی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گواهینامه آکادمی IQS انگلستان
گواهینامه آکادمی IQS انگلستان


گواهینامه آکادمی IQS انگلستان یکی از گواهینامه های بین المللی است که برای دریافت آن می توان به موسسه هایی که نماینده آن ها هستند مراجعه کرد. اگر قصد دریافت گواهینامه آکادمی IQS انگلستان را دارید پس به یک اطلاعات اولیه در مورد گواهینامه آکادمی IQS انگلستان نیاز پیدا می کنید. به همین بهانه ما در این بخش از آسمونی به معرفی گواهینامه آکادمی IQS انگلستان می پردازیم. از شما همراهان عزیز دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی کنید.

گواهینامه آکادمی IQS انگلستان

سازمان اعتبار بخشی به گواهینامه های صادره موسسه صدور گواهی IQS، موسسه ASCB انگلستان می باشد که از سال 1995 تأسیس شده که این سازمان عضو سازمان بین المللی  GAF می باشد.

همچنین موسسه صدور گواهینامه آکادمی IQS انگلستان از اواخر سال 2014 میلادی به عضویت رسمی موسسه استاندارد انگلستان BSI در آمده که به گواهینامه های صادره، بخصوص گواهی نامه های کیفیت محصول اعتباری مضاعف می بخشد.

گواهینامه بین المللی آکادمی IQS انگلستان

شرکت (IQS UK) Integrated Quality Standards یک مرکز مستقل ثبت و صدور گواهینامه بین المللی است که از سال 2003 واقع در کشور انگلستان فعالیت خود را آغاز نمود.این شرکت توسط سازمان اعتباردهی ASCB اروپا تایید صلاحیت شده است.علاوه بر مقر اصلی این شرکت، دفاتر و نمایندگی هایی دیگر در نقاط مختلف دنیا تحت این برند در حال فعالیت و ارائه خدمات ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه هستند.

در کشور ایران نیز از سال 1388 شمسی، نمایندگی رسمی و انحصاری موسسه IQS به گروه مهندسی شایگان اعطا گردید و این موسسه تاکنون بالغ بر 1000 گواهینامه صادر نموده است.از جمله مشتریان این موسسه در کشور ایران می توان به سازمان هایی همچون استانداری فارس، هلیکوپترسازی ایران، پرمیوم باند، سیمان لامرد، سیمان فیروزکوه، کارخانجات شیرینی و شکلات فرمند، شرکت بافتسان، پتروشیمی پاسارگاد، روف ایران، مواد غذایی جمانه، آسان کارتن، فرش آوین، چای تعاون و بسیاری دیگر نام برد.

نمایندگی IQS ایران نیز فعالیت خود را در زمینه ممیزی سیستم های مدیریتی و ارائه خدمات آموزشی آغاز نموده و با بهره گیری از کارشناسان و ممیزان متخصص و کارآمد سعی بر این دارد تا با درک عمیق انتظارات و نیاز مشتری و با شعار ایجاد و تقویت شایستگی و افزایش کارایی و بهره وری به ارائه خدمات حرفه ای بپردازد.

 
: برای دریافت مشاوره درباره گواهینامه آکادمی IQS انگلستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «گواهینامه آکادمی IQS انگلستان» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید