کد مطلب:  42174 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
iOS 13 منتشر شد+ لیست دستگاه های تحت پوشش

iOS 13 منتشر شد+ لیست دستگاه های تحت پوشش

به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با iOS 13 در رسانه ها پخش شده است. با آسمونی همراه باشید تا به بررسی این اخبار بپردازیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با iOS 13 در رسانه ها پخش شده است. با آسمونی همراه باشید تا به بررسی این اخبار بپردازیم. حالت تاریک یکی از مورد انتظار ترین ویژگی ها است که طبق اخبار به نسخه جدید iOS اضافه خواهد شد البته گفتن این نکته خالی از لطف نیست که قبل از معرفی iOS 12 این ویژگی را برای همین نسخه نیز پیشبینی شده بود. علاوه بر حالت تاریک تغییرات دیگری نیز اعمال می شود. برای مثاد در آیپد ها  کاربران می توانند چند پنجره جدید باز برای هر اپلیکیشن باز کنند.  بروزرسانی در ژست های حرکتی و اضافه شدن ویژگی های جدید به سافاری نیز از جمله این تغییرات می باشند. در این میان از بهبود در عملکرد دستیار صوتی ، مدیریت فونت ها ، تغییرات در اپلیکیشن ایمیل هم نام برده شده است. در ادامه لیستی از دستگاه هایی که iOS 13 برایشان منتشر می شود را می بینید. اگر نام دستگاه شما در میان این نام ها نیست شاید وقت آن رسیده که به فکر گوشی جدید باشید که البته با نگاهی به وضعیت نامساعد بازار موبایل تصمیم درستی به نظر نمی رسد.

لیست دستگاه هایی که iOS 13 برایشان منتشر می شود:

آیفون ها:
iPhone 6/6 Plus iPhone 6s/6s Plus iPhone SE iPhone 7/7 Plus iPhone 8/8 Plus iPhone X iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR

  آیپد ها:
iPad Mini 3 iPad Air 2 iPad Mini 4 iPad Pro 12.9″ 1st and 2nd generation iPad Pro 11″ iPad Pro 9.7″ iPad 5th Generation iPad Pro 10.5″ iPad 6th generation

  آیپاد ها:
iPod Touch 6th Generation

: برای دریافت مشاوره درباره iOS 13 منتشر شد+ لیست دستگاه های تحت پوشش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «iOS 13 منتشر شد+ لیست دستگاه های تحت پوشش» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید