کد مطلب: 10982 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قهرمانی تاسیسات دریایی در جام باشگاه های فوتسال آسیا

قهرمانی تاسیسات دریایی در جام باشگاه های فوتسال آسیا

1394/05/17تیم فوتسال تاسیسات دریایی با پیروزی مقابل تیم القادسیه کویت در فینال مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
championship-in-afc-cup (3)
championship-in-afc-cup (3)

1394/05/17

تیم فوتسال تاسیسات دریایی با پیروزی مقابل تیم القادسیه کویت در فینال مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت.

به گزارش آسمونی ، دیدار فینال مسابقات ششمین دوره فوتسال جام باشگاه‌های آسیا عصر روز جمعه بین دو تیم تاسیسات دریایی ایران و القادسیه کویت در سالن نقش جهان اصفهان برگزار شد که این مسابقه در نهایت با نتیجه 5 بر 4 به سود تاسیسات دریایی خاتمه یافت تا وحید شمسایی اولین قهرمانی فرامرزی خود را در قالب سرمربی جشن بگیرد.

championship-in-afc-cup (2)
championship-in-afc-cup (2)

برای تاسیسات در این مسابقه علی اصغر حسن زاده (2 بار - دقایق 2 و 38)، قدرت بهادری (5)، محمدرضا سنگ سفیدی (22)، وحید شمسایی (36)گلزنی کردند.

مصطفی نظری دروازه بان تاسیسات به خاطر اخراج در دیدار نیمه نهایی از حضور در فینال محروم بود و مصطفایی به جای وی درون دروازه قرار داشت.

دیدار رده بندی هم امروز بین دو تیم نفت عراق و تای سون نام ویتنام برگزار شد که در نهایت نماینده ویتنام با پیروزی 7 بر 3 به عنوان سوم رسید.

پیش از این تیم فولاد ماهان در اولین دوره مسابقات جام باشگاه‌ها و تیم گیتی پسند در سومین دوره این رقابتها به عنوان قهرمانی رسیده بودند و حالا با قهرمانی تاسیسات، این برای سومین بار است که این جام به نماینده ایران می‌رسد.

: برای دریافت مشاوره درباره قهرمانی تاسیسات دریایی در جام باشگاه های فوتسال آسیا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «قهرمانی تاسیسات دریایی در جام باشگاه های فوتسال آسیا» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?