کد مطلب: 55167 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعبیر دیدن مرگ در خواب چیست؟

تعبیر دیدن مرگ در خواب چیست؟

تعبیر خواب از زمان های گذشته مورد توجه مردم جهان بوده و هنوز هم افراد زیادی به تعبیر خواب اعتقاد شدید دارند. خواب مرگ تعابیر بسیاری دارد که در بیشتر موارد مثبت می باشند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

از دیدگاه معبرین تعبیر خواب، خواب مرگ انواع مختلفی دارد و معمولا نشان دهنده تغییر است. گاهی فرد خود را مرده می‌بیند و گاهی شاهد مرگ اطرافیان یا خانواده خود می باشد. در ادامه با آسمونی همراه باشید تا بخشی از تعابیر دیدن این نوع خواب ها را بخوانید.

 

تعبیر خواب مرگ به روایت ابراهیم کرمانی: اگر شخصی در خواب ببیند که فرزندش مرده است، تعبیرش این است که ثروتمند می شود. تعبیر خواب مرگ پدر و مادر بیانگر پیشرفت در کار و زندگی است.

ابن سیرین می گوید: حال شخص نزد مردگان در واقع جایگاه او را نزد پروردگار نشان می دهد.

حضرت دانیال می گوید: اگر شخصی در خواب ببیند که مرده است و مردم از پس و پیش او می رفتند، به بزرگی می رسد. اگر ببیند که مرده بود و زنده شد یعنی از گناه توبه می کند و عمرش زیاد می شود.

تعبیر خواب مردن از دیدگاه یونگ: خواب مرگ نشان دهنده ی تغییرات درونی است. اگرچه این نوع خواب با تشویش و نگرانی همراه است اما کاملا تعبیر آن مثبت می باشد. اگر در خواب مرگ خودتان را ببینید به این معنی است که تغییرات بزرگی پیش رو دارید، در واقع مردن می تواند ترک عادات قدیمی شما باشد. در مواردی خواب مرگ تعبیر منفی نیز دارد و می تواند بیانگر رفتاری نا سالم در زندگی شخصی شما باشد. گاهی احساس افسردگی و خفگی اینگونه خواب ها را به دنبال دارد. طبق گفته یونگ، اگر در خوا ببینید که شخصی دیگر مرده است نشلن دهنده این است که احساسات شما نسبت به آن فرد مرده است یا فقدانی بزرگ در رابطه با آن فرد پیش روی شماست.

آنلی بیتون می گوید: اگر در خواب خبر مرگ یکی از دوستان خود را بشنوید، نشانه آن است که به زودی درباره دوست یا نزدیکان خبر بدی می‌ شنوید. دیدن خواب مرگ معمولا نشان دهنده مقابله با نا امیدی و پریشانی و از هم پاشیدگی است.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «تعبیر دیدن مرگ در خواب چیست؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?