کد مطلب:  54919 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اینترنت و مکالمه رایگان هدیه مخابرات در روز عید سعید غدیر خم به مشترکان

اینترنت و مکالمه رایگان هدیه مخابرات در روز عید سعید غدیر خم به مشترکان

شرکت مخابرات ایران تماس تلفن ثابت به ثابت درون شبکه ای در سراسر کشو ر، به همراه مصرف اینترنت مشترکان خود را در عید سعید غدیر خم

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : طبق اعلام اداره کل ارتباطات و امور بین الملل، شرکت مخابرات ایران تماس تلفن ثابت به ثابت درون شبکه‌ای در سراسر کشو ر، به همراه مصرف اینترنت مشترکان خود را در عید سعید غدیر خم رایگان اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن بیان این مطلب و با تبریک فرا رسیدن عید غدیرخم به تمام مشتریان این شرکت اظهار داشت: به منظور پیاده‌سازی نقش‌های مسئولیت اجتماعی شرکت و برای گرامیداشت عیدسعید غدیر خم تمام تماس‌های تلفن ثابت به ثابت درون شبکه‌ای شرکت مخابرات ایران از ساعت24روزجمعه مورخ 17 مرداد تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 18 مرداد رایگان است.

وی در همین رابطه افزود: مصرف اینترنت مشتریان خدمات باند پهن بر روی تمامی بستر‌های ارتباطی ADSL. VDSL و FTTH از ساعت 24 روز جمعه مورخ 17 مرداد تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 18 مرداد تا سقف 10 گیگا بایت رایگان است.

مهندس سید مجید صدری با تاکید بر اینکه ترافیک رایگان اینترنت به مشتریانی اختصاص داده می‌شود که سرویس فعال داشته باشند: گفت این امکان تنها برای تلفن‌های ثابت به ثابت اعم از درون استانی و بین استانی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: تماس از طریق تلفن ثابت با تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و رایتل) شامل این طرح نخواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره اینترنت و مکالمه رایگان هدیه مخابرات در روز عید سعید غدیر خم به مشترکان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اینترنت و مکالمه رایگان هدیه مخابرات در روز عید سعید غدیر خم به مشترکان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید