کد مطلب:  52547 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چهارم آوریل ، روز جهانی جنگ بالش ها

چهارم آوریل ، روز جهانی جنگ بالش ها

«بالش‌ها بالا! حالا بزن!». این جمله احتمالاً تکراری‌ترین جمله امروز اهالی حدود 115 کشور دنیا باشد. چرا که طبق یک رسم نانوشته، آن‌ها دور هم جمع می‌شوند تا ...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

روز جهانی جنگ بالش ها

«بالش‌ها بالا! حالا بزن!» این جمله احتمالاً تکراری‌ترین جمله امروز اهالی حدود 115 کشور دنیا باشد. چرا که طبق یک رسم نانوشته، آن‌ها دور هم جمع می شوند تا در «روز جهانی جنگ بالش‌ها» همدیگر را حسابی با بالش بنوازند. جنگی پر از خنده و تفریح که جز چندین کیلو پر به آسمان پرتاب شده، هیچ تلفات دیگری ندارد.
چند سالی است که یکی از روز های هفته نخست ماه آوریل را به عنوان روز جنگ با بالش نام‌گذاری کرده‌اند و مردم در بسیاری از کشورهای جهان بالش به دست به خیابان‌ها و مراکز عمومی شهرهای بزرگ می‌آیند و با آغاز این جشن بالش‌های خود را به سمت یکدیگر پرتاب می‌کنند.

روز جهانی جنگ با بالش 

هدف برگزارکنندگان، ایجاد جنبشی فراگیر و غیرتجاری برای ارتباط بیشتر شهروندان با یکدیگر است و البته شادی و تفریح در چهارچوب یک برنامه نامتعارف و هیجان‌انگیز. آن‌ها باور دارند این مراسم، فرصتی است برای دوری از تلویزیون، اینترنت و سایر وسایل مدرنی که باعث خلوت‌گزینی انسان شده و روابط اجتماعی او را محدود کرده است. امروزه در بیش از 115 کشور دنیا مردم با بالش‌های خود برای برگزاری مراسم جنگ بالش‌ها به مراکز شهرها می‌آیند و این جشن از جایگاه ویژه‌ای نزد آن‌ها برخوردار است.

: برای دریافت مشاوره درباره چهارم آوریل ، روز جهانی جنگ بالش ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چهارم آوریل ، روز جهانی جنگ بالش ها» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید