کد مطلب:  39013  درج نظر
مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

آسمونی در این بخش به معرفی مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما می پردازد. برای آشنایی بیشتر با وظایف و اهداف...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آسمونی در این بخش به معرفی مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما می پردازد. برای آشنایی بیشتر با وظایف و اهداف مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما این بخش را مطالعه نمایید.

مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما
مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمامرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

مرکز همایش های بین الملل سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به منظور برگزاری گردهمایی های داخلی و بین المللی اعم از ملی، منطقه ای و فرا منطقه ای بصورت کاملا پیشرفته و مدرن و دارا بودن امکانات برتر ازجمله تجهیزات تشریفاتی ، صوتی و تصویری الکترونیکی و فناوری اطلاعات با تالارهای مختلف و سالنهای گوناگون برای اهداف متنوع طراحی و احداث و در حال ارائه خدمات برتر به مشتریان برتر خود می باشد . فلسفه وجودی این مجموعه بر این اصل استوار است تا با تعامل با مراجع بین المللی و وزارت خانه ها و سازمان های دولتی و خصوصی با میزبانی از بزرگترین همایش ها و گردهمایی های فنی ، پزشکی و انواع سمینارهای تخصصی و اجلاسهای بین المللی ، توانمندی و اقتدار مدیریت و کارکنان شایسته این مجموعه را به کلیه مشتریان خود به نمایش بگذارد .

مدیریت و کارکنان این مرکز با ارزش نهادن بر رویکرد هویت مدار و فرهنگی ، برازنده ترین امکانات را برای وقوع رویدادهای همسو با اهداف سازمان فراهم نموده اند و برای تحقیق این امر با اتکال به خداوند متعال ، از همه ظرفیت های موجود در مجموعه و نیز از همه توان فردی و جمعی خویش بهره خواهند برد .

این مجموعه با محور قرار دادن ارزشهای انسانی و اجتماعی در تعاملات خویش ، فضایی معنوی و اخلاق مدار را شکل داده و جهت اثبات کارآمدی تعهد مدیریت و کارکنان در اداره امور که ستون اصلی ارائه هر گونه خدمتی است توجه ویژه به مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است . کلیه کارکنان این مرکز به کار گروهی و در کنار یکدیگر و هم افزایی حاصل از با هم بودن اعتقاد داشته و متعهد به رفع موانعی هستند که در راه این هم افزایی قرار دارند . به همین جهت همواره خلافیت و نوآوری ، پیشرو بودن و آینده نگر بودن ارکان اصلی پایبندی اخلاقی در این مرکز می باشد.

ارتباط با مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

آدرس: تهران ، خیابان ولیعصر، جام جم ، مرکز همایش های بین المللی صندوق پستی : 6643-1935

ارتباط با مرکز تلفن گویا : 22166565 21 98+

آدرس ایمیل امور مشتریان و هماهنگی : co@iicc.ir

روابط عمومی و امور بین الملل : pr@iicc.ir

امور فناوری اطلاعات : info@iicc.ir

شماره سامانه : 300006565

: برای دریافت مشاوره درباره مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما» در کادر زیر بنویسید :

3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید