بولونیا 1 - 2 اینترمیلان ؛ همچنان بدنبال صدرنشینی دوباره ! | آسمونی
کد مطلب: 48268 درج نظر
بولونیا 1 - 2 اینترمیلان ؛ همچنان بدنبال صدرنشینی دوباره !

بولونیا 1 - 2 اینترمیلان ؛ همچنان بدنبال صدرنشینی دوباره !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم اینتر میلان و بولونیا در چارچوب هفته یازدهم سری آ ایتالیا...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بولونیا 1 - 2 اینترمیلان ؛ همچنان بدنبال صدرنشینی دوباره !
بولونیا 1 - 2 اینترمیلان ؛ همچنان بدنبال صدرنشینی دوباره !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم اینتر میلان و بولونیا در چارچوب هفته یازدهم سری آ ایتالیا برگزار شد که در نهایت تیم اینتر میلان موفق شد با دو گل از سد بولونیا گذشته تا همچنان با تیم یوونتوس برای رسیدن به صدر جدول به جدال به پردازد . بازی با برتری تیم اینتر میلان از همان دقایق ابتدایی بازی دنبال می شد و حملات متعدد شاگردان آنتونیو کونته به روی دروازه بولونیا می توانست از همان ابتدا وارد دروازه بولونیا شود اما دروازه بان تیم بولونیا در مقابل ضربه لوتارو مارتینز ایستادگی کرد و با واکنشی تماشایی موفق شد مانع از باز شدن دروازه تیمش شود . روملو لوکاکو نیز در ادامه مسابقه همانند لوتارو مارتینز مغلوب دروازه بان بولونیا شد . در دقیقه 30 مسابقه بود که باری دیگر اسکوروپسکی با واکنشی عالی مانع از باز شدن دروازه توسط لوکاکو شد تا همچنان بازی بدون گل دنبال شود . اما همچنان تیم اینتر میلان حملات خود را ادامه داد ولی موفق به باز شدن دروازه تیم بولونیا نمی شد . در نهایت نیز نیمه اول مسابقه با تساوی بدون گل تیم اینتر میلان و بولونیا به پایان رسید . در نیمه دوم مسابقه ، این تیم بولونیا بود که برخلاف جریان مسابقه به گل دست یافت . در دقیقه 59 مسابقه بود که سوریا ، پشت محوطه جریمه تیم اینتر میلان ، صاحب موقعیت شوتزنی شد و با یک ضربه محکم توپ را روانه دروازه هندانوویچ کرد اما توپ با برخورد به استفان دی فرای تغییر مسیر داد و وارد دروازه تیم اینتر میلان شد تا شوکی مهیب به تیم آنتونیو کونته وارد شود .

intermilan-wins-against-bologna-in-serie-a-11th-week-2019-2020
intermilan-wins-against-bologna-in-serie-a-11th-week-2019-2020

بعد از به ثمر رسیدن گل اول تیم بولونیا ، تیم اینتر میلان سراپا حمله شد تا نتیجه را برگرداند . تاکتیک های تهاجمی آنتونیو کونته که در نیمه اول مسابقه ، کاری از پیش نمی برد ، در نیمه دوم کمی بهتر اجرا گردید اما اشتباهات فردی بازیکنان اینتر مانع از باز شدن دروازه تیم بولونیا می شد . اما در نهایت در دقیقه 75 تیم اینتر میلان به گل تساوی رسید . روی شوت محکم اشکرینیار ، به سمت دروازه تیم بولونیا ، دروازه بان این تیم در مقابل ضربه ایستادگی کرد اما توپ برگشتی روی ریباند به روملو لوکاکو رسید تا این بازیکن با یک ضربه ساده به توپ ، گل تساوی را به ثمر برساند . در ادامه تیم اینتر میلان برای پیروزی در بازی دوباره جلو کشید و می توانست روی چندین موقعیت دیگر به گل دست یابد اما توپی از خط دروازه تیم بولونیا رد نشد تا همچنان نتیجه بازی 1 بر 1 مساوی ادامه داشته باشد تا اینکه لوکاکو در دقیقه 90 موفق شد شادی را به تیم اینتر میلان برگرداند . در دقیقه 90 مسابقه بود که روی حرکت لوتارو مارتینز درون محوطه جریمه تیم بولونیا ، این بازیکن توسط مدافعین تیم بولونیا متوقف شد و داور مسابقه با اعلام پنالتی ، بهترین بخت گلزنی را برای اینتر میلان ایجاد کرد و در نهایت در دقیقه 1+90 ، روملو لوکاکو با به ثمر رساندن گل دوم اینتر میلان ، این تیم را همچنان در کورس رتبه یک سری آ نگه دارد .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بولونیا 1 - 2 اینترمیلان ؛ همچنان بدنبال صدرنشینی دوباره ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بولونیا 1 - 2 اینترمیلان ؛ همچنان بدنبال صدرنشینی دوباره !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?