کد مطلب: 26567 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش جالب بالوتلی به دعوای نیمار و کاوانی

واکنش جالب بالوتلی به دعوای نیمار و کاوانی

ماریو بالوتلی، ستاره ایتالیایی جنجالی، فرصت اظهارنظر در مورد تنش اخیر بین نیمار و کاوانی را از دست نداد و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش جالب بالوتلی به دعوای نیمار و کاوانی
واکنش جالب بالوتلی به دعوای نیمار و کاوانی

ماریو بالوتلی، ستاره ایتالیایی جنجالی، فرصت اظهارنظر در مورد تنش اخیر بین نیمار و کاوانی را از دست نداد و در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش آسمونی، همانطور که پیش بینی می شد، ورود نیمار به پی اس جی حاشیه ها در این باشگاه را بیش از گذشته افزایش داده است.
گفته می شد که بین او و کاوانی اختلافاتی وجود دارد و این موضوع در بازی دو شب پیش برابر لیون، رنگ واقعیت به خود گرفت و علنی شد. این دو بازیکن بر سر زدن ضربات آزاد و پنالتی با یکدیگر اختلاف دارند و مقابل لیون نیز بر سر همین مساله با یکدیگر به مشکل برخوردند.

ماریو بالوتلی، ستاره سابق اینتر، میلان و من سیتی که از سال گذشته به نیس پیوسته، با گذاشتن عکس صفحه اول نشریه اکیپ در استوری اینستاگرام خود به دفاع همه جانبه از نیمار پرداخت و نوشت:

نیمار ، تو حتی نباید برای زدن ضربات (آزاد و پنالتی) از کسی اجازه بگیری.

در واقع بالوتلی معتقد است که توانایی های نیمار به حدی است که کاوانی نباید خود را با او مقایسه کند. لازم به ذکر است که بالوتلی و کاوانی رابطه خوبی با یکدیگر ندارند و در بازی فصل گذشته نیس و پی اس جی تا مرز درگیری فیزیکی نیز پیش رفتند.

منبع: varzesh3

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «واکنش جالب بالوتلی به دعوای نیمار و کاوانی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?