مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  8933 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تلویزیون اینتراکتیو یا پن تاچ چیست ؟

تلویزیون اینتراکتیو یا پن تاچ چیست ؟

پس از ورود نسل جدید تلویزیون ها ی ال ای دی و تلویزیون های سه بعدی و هوشمند که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تلویزیون اینتراکتیو

پس از ورود نسل جدید تلویزیون ها ی ال ای دی و تلویزیون های سه بعدی و هوشمند که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند ، تلویزون های اینتراکتیوی با کیفیت اچ دی به بازار وارد شده اند.این تلویزیون ها با شما تعامل میکند . کودک شما با استفاده از یک قلم مخصوص تصاویری را روی صفحه تلویزیون ایجاد خواهد کرد.این تلویزیون ها دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند و دیگر نیاز به تهیه گیرنده دیجیتال جداگانه نخواهید داشت.

ویژگی‌های پن تاچ

Sketchbook
طراحی، نقاشی و به اشتراک گذاری تخیلات کودک خود را بر روی صفحه نمایش گسترده با قلم لمسی جادویی تجربه کنید. شما می‌توانید به راحتی طرح‌های خود را ذخیره و یا چاپ کنید.

Gallery
سازماندهی و فهرست کردن تمامی عکس‌ها ، فیلم‌ها و آثار هنری را بر روی کامپیوتر خود، با صفحه نمایش گسترده تلویزیون انجام دهید.

Photo Editor
بر روی جزئیات مربوط به عکس‌های ذخیره شده بر روی کامپیوتر خود، ویرایش و تزئین انجام دهید.

Family Dairy
یادداشت‌ها، برنامه‌ها، لحظات و خاطرات با خانواده تان را به اشتراک بگذارید.

Internet
به سادگی و با استفاده از قلم لمسی جادویی به جستجو در اینترنت بپردازید. حروف را از صفحه کلید نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش، تایپ کنید. همچنین می‌توانید یک یادداشت بر روی سایت مورد نظر نوشته و یا یک تصویر را بر روی آن ارسال کنید.

با هر تلویزیون PenTouch دو قلم ارائه می شود. سطح صفحه نمایش این تلویزیون با فشار انگشت یا گرمای دست، کار نمی کند و تنها به سر قلم مخصوصی که با دستگاه ارائه می شود، حساس است.اکنون که صفحه نمایش گوشی های موبایل و تبلت ها لمسی شده اند، فکر خوبی است که تلویزیون ها هم صفحه نمایش لمسی داشته باشند.با استفاده از این قلم می توانید تلویزیون را کنترل کنید، از نرم افزارهای تلویزیون استفاده کنید و روی صفحه نمایش نقاشی کنید.این تلویزیون ها در دو مدل سه بعدی بافناوریActive Shutter و دو بعدی به بازار عرضه شده است .

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تلویزیون اینتراکتیو یا پن تاچ چیست ؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تلویزیون اینتراکتیو یا پن تاچ چیست ؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید