کد مطلب:  52678 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئیس جمهور: تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود

رئیس جمهور: تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه در استان‌ها وسائل نقلیه در حمل و نقل عمومی تنها به تعداد صندلی می توانند مسافر سوار کنند، گفت: مردم تهران بیشتر از وسائل شخصی و انواع تاکسی‌ استفاده کنند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود - Inter-provincial traffic will be released from ordibehesht 1
تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود - Inter-provincial traffic will be released from ordibehesht 1
تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود - Inter-provincial traffic will be released from ordibehesht 1

به گزارش آسمونی : حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران صبح امروز در ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا گفت: تصمیماتی که در جلسه قبل برای فاصله گذاری هوشمند که یکی از برنامه های فاصله گذاری هوشمند شروع کسب و کارهایی که کم ریسک  برای استانها به جز تهران که این کار از دیروز شروع شده است.وی ادامه داد: در این راستا به وزارت بهداشت و درمان با اصناف هماهنگ کردند که هر صنفی که می خواهد شروع کند و فعال شود وارد آن سامانه شود و در آن ثبت نام کند و کد مربوطه دریافت کند و همیشه وزارت بهداشت و درمان از طریق این سامانه با آنها مرتبط باشد.

روحانی با تاکید بر اینکه اکثریت افراد این کد را دریافت کردند و در ارتباط بودند اما ممکن است افرادی جا مانده باشند یا هنوز این ارتباط با این سامانه برقرار نشده باشد، اظهار داشت: تمام افرادی که کسب و کار خود را از دیروز آغاز کرده اند در همین هفته به سامانه مراجعه و به آن متصل شوند.روحانی تصریح کرد: قرار شد در پایان این دوره افراد و بنگاه‌هایی که در این زمینه خوب فعالیت کردند دارای امتیاز باشند و امتیاز آنها هم به صورت خاصی مشخص شود و تابلویی به آنها ارائه شود که مردم بدانند که کدام یک از مغازه‌ها و بنگاه‌ها و کسب و کارها بیشتر برای سلامت مردم و جامعه تلاش کردند و این مسیر ادامه پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه قرار شد برای کسب و کارهای پر ریسک هم اقداماتی می شود، گفت: از شنبه سی‌ام فروردین کسب و کارهای کم ریسک طبق پروتکل کارهایشان آغاز می شود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه وسائل نقلیه در حمل و نقل عمومی تنها به تعداد صندلی می تواند مسافر سوار کنند گفت: مردم در تهران بیشتر از اسنپ و وسائل شخصی و تاکسی استفاده کنند. استفاده از اتوبوس های بین شهری در داخل شهر و خرید اتوبوس برای حمل و نقل از برنامه های دولت در طرح فاصله  گذاری اجتماعی است.وی بیان داشت: هر وسیله نقلیه عمومی که می‌خواهد فعالیت کند، حالا اتوبوس مترو یا هر چیز دیگری که باشد باید ضدعفونی شود. آغاز کار ضدعفونی شود و پایان کار هم ضدعفونی شود. رانندگان باید از ماسک و دستکش استفاده کنند و مسافران هم باید به تعداد صندلی سوار شوند.

رئیس جمهور اظهار داشت: اگر شرایط کشور مانند امروز باشد قاعدتاً اجتماعی حضوری مذهبی در ماه مبارک رمضان نخواهیم داشت.

وی خطاب به اروپا و آمریکا گفت: ما در مبارزه با کرونا بهتر از شما عمل کردیم. ما موفق شدیم 1 میلیارد و 600 میلون دلار را از لوکزامبورگ آزاد کنیم.

روحانی تاکید کرد: از امروز بین شهرستان ها در استانها به طور کامل آزاد است و بین استان ها از روز اول اردیبهشت این ترددها آزاد می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره رئیس جمهور: تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رئیس جمهور: تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید