کد مطلب: 52678 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئیس جمهور: تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود

رئیس جمهور: تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه در استان‌ها وسائل نقلیه در حمل و نقل عمومی تنها به تعداد صندلی می توانند مسافر سوار کنند، گفت: مردم تهران بیشتر از وسائل شخصی و انواع تاکسی‌ استفاده کنند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود - Inter-provincial traffic will be released from ordibehesht 1
تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود - Inter-provincial traffic will be released from ordibehesht 1
تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود - Inter-provincial traffic will be released from ordibehesht 1

به گزارش آسمونی : حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران صبح امروز در ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا گفت: تصمیماتی که در جلسه قبل برای فاصله گذاری هوشمند که یکی از برنامه های فاصله گذاری هوشمند شروع کسب و کارهایی که کم ریسک  برای استانها به جز تهران که این کار از دیروز شروع شده است.وی ادامه داد: در این راستا به وزارت بهداشت و درمان با اصناف هماهنگ کردند که هر صنفی که می خواهد شروع کند و فعال شود وارد آن سامانه شود و در آن ثبت نام کند و کد مربوطه دریافت کند و همیشه وزارت بهداشت و درمان از طریق این سامانه با آنها مرتبط باشد.

روحانی با تاکید بر اینکه اکثریت افراد این کد را دریافت کردند و در ارتباط بودند اما ممکن است افرادی جا مانده باشند یا هنوز این ارتباط با این سامانه برقرار نشده باشد، اظهار داشت: تمام افرادی که کسب و کار خود را از دیروز آغاز کرده اند در همین هفته به سامانه مراجعه و به آن متصل شوند.روحانی تصریح کرد: قرار شد در پایان این دوره افراد و بنگاه‌هایی که در این زمینه خوب فعالیت کردند دارای امتیاز باشند و امتیاز آنها هم به صورت خاصی مشخص شود و تابلویی به آنها ارائه شود که مردم بدانند که کدام یک از مغازه‌ها و بنگاه‌ها و کسب و کارها بیشتر برای سلامت مردم و جامعه تلاش کردند و این مسیر ادامه پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه قرار شد برای کسب و کارهای پر ریسک هم اقداماتی می شود، گفت: از شنبه سی‌ام فروردین کسب و کارهای کم ریسک طبق پروتکل کارهایشان آغاز می شود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه وسائل نقلیه در حمل و نقل عمومی تنها به تعداد صندلی می تواند مسافر سوار کنند گفت: مردم در تهران بیشتر از اسنپ و وسائل شخصی و تاکسی استفاده کنند. استفاده از اتوبوس های بین شهری در داخل شهر و خرید اتوبوس برای حمل و نقل از برنامه های دولت در طرح فاصله  گذاری اجتماعی است.وی بیان داشت: هر وسیله نقلیه عمومی که می‌خواهد فعالیت کند، حالا اتوبوس مترو یا هر چیز دیگری که باشد باید ضدعفونی شود. آغاز کار ضدعفونی شود و پایان کار هم ضدعفونی شود. رانندگان باید از ماسک و دستکش استفاده کنند و مسافران هم باید به تعداد صندلی سوار شوند.

رئیس جمهور اظهار داشت: اگر شرایط کشور مانند امروز باشد قاعدتاً اجتماعی حضوری مذهبی در ماه مبارک رمضان نخواهیم داشت.

وی خطاب به اروپا و آمریکا گفت: ما در مبارزه با کرونا بهتر از شما عمل کردیم. ما موفق شدیم 1 میلیارد و 600 میلون دلار را از لوکزامبورگ آزاد کنیم.

روحانی تاکید کرد: از امروز بین شهرستان ها در استانها به طور کامل آزاد است و بین استان ها از روز اول اردیبهشت این ترددها آزاد می شود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «رئیس جمهور: تردد بین استانی از اول اردیبهشت آزاد می شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?