اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی | آسمونی
کد مطلب: 38031 درج نظر
اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی

اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی

شب گذشته ( دوشنبه ) بازی دو تیم اینتر میلان و لاتزیو برگزار شد و اینتر میلان توانست پیروز این میدان باشد .به...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

شب گذشته ( دوشنبه ) بازی دو تیم اینتر میلان و لاتزیو برگزار شد و اینتر میلان توانست پیروز این میدان باشد . به گزارش آسمونی ، شب گذشته ( دوشنبه ) بازی دو تیم اینتر میلان و لاتزیو در ورزشگاه خانگی لاتزیو ، استادیوم المپیک ، برگزار شد و در نهایت تیم اینتر میلان توانست بازی را با نتیجه 3 بر 1 پیروز شود .

نیمه اول

اولین موقعیت خطرناک بازی در دقیقه 9 و روی حرکت عالی از ژائو ماریو و پاس خوب او به پریشیچ ایجاد شد . ولی ضربه پریشیچ بدون هیچ گونه برخوردی به بازیکنان خودی به بیرون رفت و ایکاردی علی رغم پرتاب خودش برای ضربه به توپ نتوانست کاری انجام دهد . در دقیقه 16 لاتزیو می رفت که دروازه اینتر میلان را باز کند . روی فرار چیرو ایموبیله ، این بازیکن با هندانوویچ تک به تک شد ولی میراندا مانع از شوت زنی ایموبیله شد و توپ به کرنر رفت .

اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی
اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی

اولین گل بازی در دقیقه 28 و توسط ایکاری زده شد . ارسال توپ به روی دروازه به پریشیچ رسید و او با کنترل توپ با سینه توپ را به بروزوویچ پاس داد ولی ضربه او بلوکه شد و به ایکاردی رسید و او نیز دروازه را باز کرد . در دقیقه 40 بازی وسینو روی پاس ایکاردی می توانست دروازه لاتزیو را باز کند که با واکنش عالی از استراکوشا همراه شد و به کرنر رفت .

inter-milan-wins-against-lazio-in-10th-week
inter-milan-wins-against-lazio-in-10th-week

گل دوم اینتر میلان روی ارسال همان کرنر ، به ثمر رسید . کرنر کوتاه ارسال شد و سپس روی دروازه سانتر شد . توپ توسط بازیکنان لاتزیو برگشت داده شد و به بروزوویچ رسید و این بازیکن با یک ضربه زمینی و دقیق ، توانست دروازه لاتزیو را از پشت محوطه جریمه باز کند .

نیمه دوم

در نیمه دوم تیم لاتزیو برای جبران گل های خورده جلو کشید و می توانست در دقیقه 67 یکی از گل ها را جبران کند . پاس عرضی از ایموبیله ، به ماروشیچ رسید ولی ضربه محکم این بازیکن با واکنش هندانوویچ به کرنر فرستاده شد .

اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی
اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی

گل سوم اینتر میلان در دقیقه 70 زده شد . روی یک ضدحمله ، توپ به والرو رسید و این بازیکن با پاسی دقیق و زیبا توپ را به ایکاردی رساند . ایکاردی نیز با یک سرتوپ به موقع مدافع پیش رویش را فریب داد و با یک ضربه زیبا دروازه لاتزیو را برای بار سوم باز کرد . در دقیقه 74 لاتزیو برای جبران کردن یکی از گل ها جلو کشید و می توانست دروازه اینتر میلان را باز کند . خواکین کورئا توانست مدافعین روبرویش را از پیش رو بردارد و اقدام به شوت زنی کرد که باز هم هندانوویچ با پای خودش مانع از باز شدن دروازه شد . در نهایت بازی با نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم اینتر میلان به پایان رسید .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «اینتر میلان 3 - 0 لاتزیو ؛ پیروزی دل چسب با دبل ایکاردی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?