کد مطلب:  36770 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اینتر میلان 2 - 0 کالیاری ؛ بردهای متوالی تیم اینتر میلان

اینتر میلان 2 - 0 کالیاری ؛ بردهای متوالی تیم اینتر میلان

بازی دو تیم اینتر میلان و کالیاری شب گذشته انجام شد که با برتری اینتر میلان به پایان رسید .به گزارش آسمونی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم اینتر میلان و کالیاری شب گذشته انجام شد که با برتری اینتر میلان به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم اینتر میلان و کالیاری در ورزشگاه جوزپه مه آتزا برگزار شد که تیم اینتر میلان با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد .

نیمه اول

اینتر میلان 2 - 0 کالیاری ؛ بردهای متوالی تیم اینتر میلان
اینتر میلان 2 - 0 کالیاری ؛ بردهای متوالی تیم اینتر میلان

شادی بعد از گل اول تیم اینتر میلان بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 11 توانست دروازه کالیاری را باز کند . روی ارسال دالبرت از سمت چپ ، توپ روی سر مارتینز فرود آمد و این بازیکن توانست دروازه را باز کند . حملات تیم کالیاری بعد از دریافت گل راه به جایی نبرد . در دقیقه 27 روی حمله از سمت چپ برای تیم کالیاری ، سانتر فاراگو روی دروازه هندانوویچ با واکنش این دروازه بان همراه شد ولی در پی برخورد پای بازیکن کالیاری با گردن سمیر هندانوویچ این بازیکن احساس ناراحتی کرد . در دقیقه 35 فاراگو دوباره از سمت چپ فرار کرد ولی کنترل توپش خوب نبود و نتوانست موقعیت خوبی برای خود مهیا کند و توپ از جلو پای او توسط بازیکن اینتر میلان ربوده شد ولی با جنگندگی توپ را دوباره بدست آورد و روی دروازه ارسال کرد که کسی نتوانست از این موقعیت استفاده کند .

نیمه دوم

بازی در نیمه دوم با حملات اینتر میلان آغاز شد و والرو با یک ضربه فنی در دقیقه 49 دروازه تیم کالیاری را تهدید کرد ولی با واکنش دروازه بان کالیاری همراه شد . در دقیقه 61 روی حرکت عالی راجا ناینگولان و پاس او برای کاندروا ، این بازیکن با گلر کالیاری تک به تک شد ولی نتوانست دروازه را باز کند . در دقیقه 68 ضربه محکم متئو پولیتانو توسط دروازه بان تیم کالیاری ، کرانیو ، دفع شد . در دقیقه 71 تیم کالیاری توانست روی ضربه کرنر دروازه را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند . دسنا دروازه اینتر را باز کرد ولی داور مسابقه با استفاده از VAR گل این بازیکن را مردود اعلام کرد . در صحنه آهسته مشخص شد که توپ به دست دسنا برخورد کرده و به گل رفته است .

inter-milan-wins-against-cagliari-in-7th-week
inter-milan-wins-against-cagliari-in-7th-week

صحنه گل دوم توسط پولیتانو در ادامه در دقیقه 88 متئو پولیتانو با یک ضربه والی زیبا روی ضربه کرنر توانست دروازه را به زیبایی باز کند و نتیجه را 2 بر صفر کند .

نظر خود را درباره «اینتر میلان 2 - 0 کالیاری ؛ بردهای متوالی تیم اینتر میلان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید