کد مطلب:  51349  درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اینتر میلان 4 - 2 آث میلان ؛ کام بک دراماتیک و رسیدن به صدر جدول در دربی دلامادونینا

اینتر میلان 4 - 2 آث میلان ؛ کام بک دراماتیک و رسیدن به صدر جدول در دربی دلامادونینا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دربی دلامادونینا بین دو تیم اینتر میلان و آث میلان...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اینتر میلان 4 - 2 آث میلان ؛ کام بک دراماتیک و رسیدن به صدر جدول در دربی دلامادونینا
اینتر میلان 4 - 2 آث میلان ؛ کام بک دراماتیک و رسیدن به صدر جدول در دربی دلامادونینا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دربی دلامادونینا بین دو تیم اینتر میلان و آث میلان در هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا در ورزشگاه جوزپه مه آتزا برگزار شد که طی آن تیم اینتر میلان با ارائه یک بازی تماشایی و فوق العاده موفق شد کام بک زده و خود را به صدر جدول سری آ برساند . از همان ابتدای مسابقه تیم آث میلان بازی را بسیار عالی آغاز کرد و می توانست در دقیقه 10 مسابقه به گل دست پیدا کند . روی توپ ربایی بازیکنان تیم آث میلان بود که بارلا ، توپ را از دست داد و در ادامه توپ در اختیار هاکان چالهانوغلو قرار گرفت و این بازیکن با یک ضربه زمینی می رفت که دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک عمودی دروازه به گل تبدیل نشد تا اولین بخت جدی گل زنی تیم آث میلان از دست برود . در ادامه این تیم اینتر میلان بود که بازی را در اختیار گرفت و می توانست روی چندین موقعیت متوالی به گل دست پیدا کند . در دقیقه 24 مسابقه بود که روی نفوذ عالی روملو لوکاکو از سمت راست و جا ماندن رومانیولی ، این بازیکن با یک پاس کات بک توپ را به وسینو رساند و این بازیکن با یک شوت سرضرب می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه اش با واکنش تماشایی دوناروما همراه شد و توپ به گل تبدیل نشد . اما تیم آث میلان موفق شد در دقیقه 40 مسابقه اولین گل این دیدار را به ثمر برساند . روی ارسال بلند سامو کاستیخو به درون محوطه جریمه تیم اینتر میلان بود که زلاتان ابراهیموویچ موفق شد با یک ضربه سر به موقع توپ را به آنته ربیچ برساند و این بازیکن نیز در ادامه با یک ضربه ساده به توپ موفق شد دروازه تیم اینتر میلان را باز کرده تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم آث میلان شود . تنها 5 دقیقه بعد تیم آث میلان به گل دوم خود نیز دست پیدا کرد . روی ارسال کرنر به روی دروازه توسط کاستیخو بود که توپ در میانه محوطه جریمه به فرانک کسیه رسید و این بازیکن با یک پاس به موقع توپ را به زلاتان ابراهیموویچ رساند و زلاتان نیز موفق شد با یک ضربه سر دقیق ، دروازه تیم اینتر میلان را باز کند تا حساب کار دو بر صفر به سود تیم آث میلان شود . در نیمه دوم مسابقه ، تیم اینتر میلان طوفانی کار را آغاز کرد . در دقیقه 51 مسابقه بود که روی ضربه نا موفق از کاندروا ، توپ توسط بازیکنان تیم آث میلان برگشت داده شد اما در بیرن محوطه جریمه ، توپ به مارسل بروزوویچ رسید و این بازیکن با یک والی تماشایی و استثنایی موفق شد توپ را وارد دروازه جیانلویجی دوناروما کرده تا حساب کار دو بر یک شود و تیم اینتر میلان امید به بازگشت به این مسابقه را بیش از پیش داشته باشد .

inter-milan-wins-against-ac-milan-in-serie-a-23th-week-2019-2020
inter-milan-wins-against-ac-milan-in-serie-a-23th-week-2019-2020

دفاع ضعیف تیم آث میلان که در نیمه اول مسابقه می رفت تا کار دست این تیم بدهد ، در نیمه دوم کاملا از خجالت تیم در آمد و با اشتباهات پیاپی ، تیم اینتر میلان را در موقعیت های گلزنی قرار می داد . تیم اینتر میلان نیز تنها 1 دقیقه بعد از به ثمر رساندن گل اول خود موفق شد به گل تساوی دست پیدا کند . در دقیقه 52 بود که روی فرار از آفساید توسط الکسیس سانچز ، این بازیکن توپ را در اختیار گرفت و با مشغول کردن دروازه بان تیم آث میلان موفق شد با یک پاس کات بک توپ را به وسینو برساند و این بازیکن موفق شد دروازه خالی از دروازه بان را به راحتی باز کند تا حساب کار دو بر دو مساوی شود . در دقیقه 68 مسابقه تیم اینتر میلان برای زدن گل برتری پیش کشید و می توانست به گل دست پیدا کند . توپ درون محوطه جریمه تیم آث میلان به روملو لوکاکو رسید و این بازیکن می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به پای مدافع روبه رویش به کرنر فرستاده شد . اما روی ارسال همان کرنر ، تیم اینتر میلان به گل سوم دست پیدا کرد . در دقیقه 69 مسابقه بود که آنتونیو کاندروا پشت ضربه کرنر ایستاد و با یک ارسال تماشایی به روی دروازه ، استفان دی فرای را پیدا کرد و این بازیکن موفق شد با یک ضربه سر تماشایی به توپ ، توپ را به گوشه دروازه تیم آث میلان فرستاده و حساب کار را سه بر دو کند تا کام بک شاگردان آنتونیو کونته کامل شود . تیم اینتر میلان که موفق شده بود نتیجه بازی را کاملا عوض کند در ادامه بازهم پیش کشید تا شاید بتواند اختلاف را بیشتر کرده و خیالش را از بابت برد در این مسابقه راحت کند . در دقیقه 80 مسابقه بود که ضربه آزاد اعلام شده برای تیم اینتر میلان از فاصله ای نسبتا دور با ضربه تماشایی کریستین اریکسن به قصد چارچوب همراه شد اما ضربه این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ به گل تبدیل نشد . اما در دقیقه 89 مسابقه تیم آث میلان می توانست گل تساوی را به ثمر برساند . روی حرکت پاکتا از سمت چپ محوطه جریمه بود که ارسال این بازیکن به درون شش قدم می رفت که با ضربه سر زلاتان ابراهیموویچ همراه شود اما ضربه سر این بازیکن با برخورد به تیرک عمودی دروازه به گل تبدیل نشد . در نهایت تیم اینتر میلان موفق شد در دقیقه 3+90 تیر خلاص را به پیکره آث میلان شلیک کند . روی وقت تلف کردن بازیکنان تیم اینتر میلان در کنار زمین بود که توپ در نهایت به ویکتور موزس رسید . این بازیکن در ادامه توپ را به روی دروازه ارسال کرد و جای گیری بد مدافعین تیم آث میلان باعث شد تا روملو لوکاکو به راحتی به توپ رسیده و با یک ضربه سر حساب کار را چهار بر دو کند . در نهایت تیم اینتر میلان طی یک بازی دراماتیک موفق شد کام بک خود را کامل کند تا ضمن از پیش رو برداشتن رقیب سنتی خود ، صدر جدول را نیز تصاحب کند و تیم یوونتوس را به رده دوم جدول بفرستد .

: برای دریافت مشاوره درباره اینتر میلان 4 - 2 آث میلان ؛ کام بک دراماتیک و رسیدن به صدر جدول در دربی دلامادونینا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «اینتر میلان 4 - 2 آث میلان ؛ کام بک دراماتیک و رسیدن به صدر جدول در دربی دلامادونینا» در کادر زیر بنویسید :

5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید