ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  26018 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 13 دقیقه
وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟

وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟

آسمونی در این بخش سعی دارد اطلاعاتى در مورد نحوه اعطاى تسهیلات بانکى به متقاضیان عادى را در اختیار شما...
زمان مطالعه: 13 دقیقه
وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟
وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟

آسمونی در این بخش سعی دارد اطلاعاتی در مورد نحوه اعطای تسهیلات بانکی به متقاضیان عادی را در اختیار شما بگذارد شاید بتواند در گرفتن وام کمک حالتان باشد. پس اگر قصد دریافت وام فوری بانکی دارید و می خواهید با تسهیلات و وام بانک های مختلف بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

وام، وام بانکی، وام با نرخ سود پایین تر؛ اینها همه کلماتی است که برای همه ما آشناست، اما تعداد کمی از ما در عمل با وام گرفتن از بانک ها آشنا هستیم. غالب مردم بیشتر با وام ازدواج آشنا هستند که در زمان ازدواج از آن بهره برده اند. این هم به دلیل مقدار اندک این وام و نیز آسان گیرتر بودن بانک ها در این مورد است. بهرحال این گزارش برای شمایی نوشته شده است که نمی دانید برای گرفتن وام چه باید بکنید، هنگام مراجعه به بانک ها برای دریافت وام با مشکل مواجه می شوید از این نظر که نمی دانید کدام بانک، چه میزان تسهیلات و با چه شرایطی اعطا می کند.

یکی از نکات مهمی که هر کسی قبل از اینکه راهی یکی از شعبه های بانکها برای دریافت تسهیلات در هر سطحی شود باید بداند این است که کدام بانک، چه میزان تسهیلات و با چه شرایطی اعطا میکند و اساسا تسهیلات درخواستی او یا طرحی که میخواهد برای اجرای آن از بانک وام بگیرد، در حوزه کدام بانک است.

تعاریف و مدارک کلی مورد نیاز مشترک در میان همه بانک ها

وام فوری بانکی : وام ازدواج

این وام فقط به عروس و دامادهایی داده می‌شود که بیش از یک سال از تاریخ ازدواج آن‌ها نگذشته باشد. کسانی هم که برای بار دوم ازدواج می‌کنند نمی توانند از وام ازدواج استفاده کنند. متقاضی دریافت این وام باید مقیم محل باشد و در محدوده شعبه مورد نظر زندگی کند. باید در همان شعبه حساب پس انداز قرض الحسنه افتتاح کند و سنش هم کمتر از 18 سال تمام نباشد. مقدار وام هم فعلا حداکثر 3 میلیون تومان است. مدت بازپرداخت این وام حداکثر 3 سال یعنی 36 ماه و نرخ کارمزد مثل تمام وام‌های قرض الحسنه 4درصد است. اخیرا شرایطی تعریف شده که در صورتی که مشمول اون شرایط باشید به شما وام 5 میلیونی تعلق میگیره. شرایطی مثل دانشجو بودن یا مهریه کم داشتن. اما گویا فعلا بخشنامه ای در این مورد به بانکها نرسیده. مدارک لازم شامل: دفترچه حساب پس انداز اصل و کپی صفحات اول و دوم شناسنامه عروس و داماد و کارت ملی شان اصل و کپی صفحات اول تا پنجم سند ازدواج 2عدد تمبر مالیاتی که باید از بانک تهیه شود ضامن معتبر و مورد قبول بانک (1 نفر برای هر کدام) ضامن هم باید اصل و تصویر شناسنامه، کارت ملی و فیش حقوقی همراه داشته باشد.

وام فوری بانکی : وام قرض الحسنه

وام قرض الحسنه که البته دریافت آن این روزها از بانکها بیشتر شبیه رویا است تنها تسهیلاتی است که همه بانکهای کشور موظف هستند بر اساس میزان اعتباری که دولت به آنها ابلاغ کرده است با شرایط یکسان در اختیار متقاضیان قرار دهند. دریافت این نوع از تسهیلات هم به همین سادگی نیست. خصوصا در سالهای اخیر بانکها خیلی رغبتی به اعطای آن ندارند و این در حالی است که بیشترین تقاضای وام در کشور از این نوع است. البته در کنار بانکهای دولتی بانک قرض‌الحسنه مهر ایرانیان هم این نوع تسهیلات را با شرایط خاص عرضه میکند. بانک قرض الحسنه رسالت این روزها بهترین بانک برای پرداخت قرض الحسنه است. برخی از انواع تسهیلات هم با معرفی نهادهای غیربانکی ولی توسط بانکها ارائه میشود. در این موارد بانکها شرایط لازم را برای دریافت وام به شما میگویند. به عنوان مثال اغلب وامهای بانک کشاورزی به معرفی سازمانهای کشاورزی احتیاج دارد و معرفی نمایندگان مجلس، میتواند نقش تسریع و تسهیلکننده در اعطای وام داشته باشد.

وام فوری بانکی : وام مسکن

دیگر این روزها همه میدانند برای دریافت وام خرید و ساخت مسکن باید یکراست به یکی از شعب بانک مسکن بروند. وامهای بانک مسکن بر اساس دوره سپرده گذاری و با محدودیت هایی در زمینه مسکن خریداری، احداث یا تعمیر شده پرداخت می شود. کارکنان دولت برای دریافت تسهیلات از این بانک از امتیاز ویژه ای در دریافت وام مسکن برخوردارند. این وامها به افرادی که صاحب حساب در بانک مسکن هستند پرداخت می شود ولی قابل انتقال به بستگان درجه یک است. زمان بازپرداخت وام مسکن 6تا 18 سال است که به دوره سرمایه گذاری فرد در بانک ارتباط دارد. هم اکنون در سال 92 حداکثر وام پرداختی برای مسکن 50 میلیون تومان است. این نرخ هرساله در بسته پولی بانک مرکزی تعیین می شود. البته بانک مسکن آنقدر شرایط و آئین نامههای پیچیده و محدودکننده ای دارد که پیشنهاد می شود قبل از اقدام به افتتاح حساب در این بانک برای دریافت وام با یک کارشناس حقوقی خبره مشورت کنید. بانک مسکن یک نوع وام مخصوص با عنوان حساب پس انداز مسکن جوانان هم دارد. شما می توانید از هم اکنون برای کودکان خود در این بانک حساب باز کنید تا در آینده به آنها وام پرداخت شود.

وام فوری بانکی : وام های کشاورزی

برای بانک های کشاورزی، بانک کشاورزی بهترین انتخاب است. اولویت در واگذاری تسهیلات اعتباری بانک کشاورزی با فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی است که فاقد شغل دولتی یا غیردولتی باشند. این بانک تا 80 درصد سرمایه گذاری ثابت پروژه های کشاورزی را با نرخ سود پایین تامین می کند. این بانک وام های مختلفی پرداخت می کند که تبصره 29، تبصره 3، اعتبارات غیرتبصره ای و طرح طوبی از جمله آنهاست. اگر کمی از مسایل کشاورزی سررشته داشته یا به این موضوع علاقه مند هستید، می توانید به این بانک مراجعه کنید.

instant-loan
instant-loan

وام فوری بانکی : وام های صنعتی

برای گرفتن وام در حوزه صنعت، از تمام بانک ها می شود اقدام کرد. اما بانک صنعت و معدن یکی از بانک هایی است که وام هایی مخصوص در این بخش دارد. این بانک به طرح های معدنی و صنعتی وام می دهد و گاه تا 85 درصد هزینه ها را به صورت تسهیلات تامین می کند. وام های ارزی این بانک هم که از صندوق ذخیره ارزی پرداخت می شود، نرخ سود مناسبی دارد. نکته جالب توجه آن است که گاهی این بانک، وام ها را به صورت اقساط پرداخت می کند ولی به صورت یکجا نسبت به دریافت آن اقدام می کند.

وام فوری بانکی : وام های مضاربه ای

مضاربه بازرگانی داخلی، صادرات، واردات، مشارکت مدنی بازرگانی، تولیدی، صادراتی، مسکن و ساختمان، فروش اقساطی مواد اولیه، ماشین آلات، مسکن، سلف، اجاره به شرط تملیک، قرض الحسنه ازدواج، تعمیر و تامین مسکن، کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی و جعاله، عنوان وامهایی است که در بانک سپه پرداخت میشود اما بیشتر مشتریان این بانک که قدیمی ترین بانک کشور هم هست آن را با وام های مضاربه ای می شناسند.

وام فوری بانکی : وام مسکن بدون سرمایه گذاری

وام مسکن برای برخی بانکهای خصوصی جذابیت پیدا کرده و به نوعی این بانکها پا در کفش بانک مسکن کردهاند. این بانکها تسهیلاتی در زمینه خرید مسکن و محل کار با سپردهگذاری و بدون سپردهگذاری پرداخت میکنند که اقساط آن به ازای هر یکمیلیون تومان بین 22 تا 24 هزار تومان در ماه است. برای دریافت وام برخلاف بانک مسکن، نیازی به خرید خانه نو نیست. بانک ملی ایران هم که بزرگترین بانک دولتی کشور است وامهای مختلفی پرداخت میکند. این بانک همچنین وامهایی برای تعمیر واحدهای مسکونی نیز پرداخت میکند. برای خرید مسکن میتوانید از وامهای اجاره به شرط تملیک بانک ملی نیز استفاده کنید. این بانک همچنین با برخی تولیدکنندگان قرارداد میبندد تا امکان خرید اقساطی محصولات آنها را فراهم کند. بانک ملی وامهای قرضالحسنه متنوعی هم دارد که ایجاد کار یا شرکتهای تعاونی از جمله موارد آن هستند. همچنین دارندگان حسابهای سپرده قرضالحسنه در استفاده از قرضالحسنه اعطایی از اولویت برخوردار هستند. تسهیلات اعطایی مسکن انفرادی یکی دیگر از تسهیلات بانک ملی است که فقط به خانوادههای فاقد مسکن تعلق میگیرد.

وام فوری بانکی : قرض الحسنه ضروری

ضروری یعنی چیزهایی مثل تعمیر و تامین مسکن، درمان بیماری یا رفع احتیاجات ضروری. البته وام تامین مسکن به معنی وام خرید مسکن نیست؛ بلکه به معنی تامین کمک هزینه برای رهن مسکن است؛ مشکلی که خیلی‌ها با اون دست و پنجه نرم می‌کنند. البته خیلی هم دلتون رو صابون نزنید. مبلغ این وام‌های قرض الحسنه بین 500 هزار تومان تا حداکثر 1 میلیون تومان است. البته بازپرداختش 2ساله با نرخ 4 درصد است.

وام فوری بانکی : جعاله تعمیرات مسکن

(با سند یا بی سند همه می‌توانند) این وام هم برای تعمیر خانه‌های شش دانگ و هم برای تعمیر خانه‌های بی سند است. اگر خانه اتان احتیاج به تعمیرات جزئی دارد و می‌خواهید وام تعمیرات بگیرید، ولی سندتون قولنامه ای است یا به هر دلیل مشکل دارد، باز هم می‌توانید از این تسهیلات بهره مند شوید. برای دریافت این وام اول از همه باید در محدوده شعبه مورد نظر ساکن باشید و در همان شعبه حساب پس انداز قرض الحسنه باز کنید. اولویت با افرادی هست که بیش از یک سال سابقه افتتاح حساب فعال دارند. مبلغ تسهیلات حداکثر 1 میلیون تومان است و در اقساط 36 ماهه با سود 14 درصد باید پرداخت شود. البته این سقف برای دارندگان سند شش دانگ به 1 میلیون و 400 هزار تومان می‌رسد و می‌تونید امیدوار باشید که این وام به زودی تا سقف 5 میلیون تومان هم افزایش پیدا کند. بازپرداخت این وام 60 ماهه یعنی 5 ساله است. مدراک مورد نیاز شامل اصل و کپی تمامی اسناد مالکیت منزل یا آپارتمان از قبیل سند یا قولنامه، قبض‌های آب، برق و گاز هست.

وام فوری بانکی : تسهیلات خرید لوازم منزل

یا کالاهای اساسی اگر قصد خرید هرگونه لوازم منزل مثل لوازم آشپزخانه، لوازم صوتی، هرگونه لوازم برقی یا حتی فرش و مبلمان رو دارید، ولی در حال حاضر از نظر مالی امکان خرید آن برای شما فراهم نیست، می‌توانید از این وام استفاده کنید؛ البته بخاطر داشته باشید که این تسهیلات فقط برای خرید کالاهای تولید داخل هست. سقف این وام فعلا 4 میلیون تومان است. نرخ سود طبق تعرفه هر بانک در بخش خدمات و بازرگانی می باشد مهمترین مدرک مورد نیاز این وام یک برگ پیش فاکتور خرید یک کالای تولید داخل هست.

وام فوری بانکی : تسهیلات خرید خودرو

تعداد متقاضیان این وام خیلی زیاد است و معمولا برای دریافت این وام، باید حداقل 3میلیون تومان(هرچه بیشتر بهتر!) برای مدت دست کم 4 ماه، در یک شعبه سپرده گذاری کنید. هر قدر مبلغ سپرده گذاری بیشتر باشد مدت زمان لازم برای دریافت تسهیلات کمتر می‌شود؛ البته به هر حال این هم جزو قوانین نانوشته بانکی است و در هیچ بانکی، چنین بندی جزو شرایط اعطای تسهیلات خودرو قید نشده است. ولی به خاطر زیاد بودن تقاضا معمولا بیشتر شعب بدین صورت عمل می‌کنند. البته اگر آنقدر خوش اقبال هستید که با یک رئیس شعبه آشنایی نزدیک دارید، می‌توانید از مدت و مبلغ سپرده گذاری کاسته و سریع تر وام بگیرید. این وام فقط برای خرید خودروی صفر اعطا می‌شود. مبلغ آن حداکثر 7 میلیون تومان است (که البته در برخی بانک ها متفاوت است). بازپرداخت غالب وام های خودرو 5 ساله و سود آن 14درصد است. مدارک لازم شامل پیش فاکتور خرید خودرو از یکی از نمایندگی‌های مجاز و اصل و کپی اسناد مالکیت، کارت و بیمه نامه خودرو است.

وام فوری بانکی : تسهیلات تعویض خودروهای فرسوده

معمولا خودروهایی که حداقل 30 سال از عمر آنها گذشته باشه فرسوده به شمار میایند. اگر خودروی فرسوده شما از نظر معاونت نوسازی ناوگان شرایط اسقاط داشته باشد، برای تعویض ثبت نام می‌شود. برای ثبت نام باید به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید، البته همراه داشتن کارت ملی هم الزامی است. هر متقاضی فقط یک بار حق استفاده از تسهیلات جایگزینی خودروهای فرسوده را دارد. البته ارائه فرم مخصوص صادر شده توسط نمایندگی‌های مجاز هم الزامی است. مبلغ این وام در حال حاضر حداکثر 10 میلیون تومان است که باید در 60 قسط پرداخت شود و از زمان تحویل فرم مخصوص به بانک حداکثر 10 روز برای تکمیل پرونده و معرفی ضامن فرصت دارید در غیر این صورت نمایندگی سهمیه را به شخص دیگری واگذار می‌کند. مدارک لازم اصل و کپی کارت پایان خدمت سربازی، گواهی امضای محضری متقاضی و ضامن و سفته به مبلغ اصل و سود وام است.

وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟
وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟

وام فوری بانکی : وام پشتیبانی از طرح‌های سرمایه گذاری

اگر طرحی برای راه انداختن یک واحد تولیدی داشته باشید، می‌توانید با برنامه‌های اجرایی زمانبندی شده و مشخص کردن بودجه به بانک‌های دولتی یا خصوصی مراجعه کنید تا طرح شما بررسی شود. هرچند که این وام عملا به افرادی تعلق می گیرد که سابقه مشخص تولیدی داشته باشند یا نامه از نهادهای خاص داشته و یا ارتباطی با روسای شعب! به همین جهت مراکزی تشکیل شده اند که برای شما طرح های توجیهی تهیه می کنند و برای شما وام می گیرند و البته درصدی از 10 تا 30 درصد از وام را به عنوان حق الزحمه دریافت می کنند. بهرحال در برخی از سایت‌های بانک ها، پرسشنامه الکترونیکی پذیرش طرح برای دریافت تسهیلات نیز وجود دارد و شما می‌توانید به سادگی در مورد امکان اجرایی شدن طرح خود اطمینان پیدا کنید.

نکات طلایی برای وام فوری بانکی

برای دریافت تمام وام‌های تا سقف 1 میلیون ریال به یک ضامن؛ برای وام‌های تا سقف 10 میلیون تومان به 2 ضامن و برای مبالغ بیش از 10 میلیون تومان به بیش از 2 ضامن احتیاج دارید؛ البته این قانون نانوشته بنابر نظر شخصی رئیس شعبه به راحتی قابل تغییر است. اگر احیانا در بین اقوام و دوستانتون، کارمند دولتی سراغ ندارید جای نگرانی نیست چون بعضی از بانک‌ها از جمله غالب بانک های خصوصی و نیز برخی بانک های دولتی نظیر صادرات و ملی، کاسب دارای جواز کسب معتبر رو هم قبول می کنند. فراموش نکنید هنگام مراجعه به شعبه، حتما اصل تمامی مدارک رو برای مطابقت همراه داشته باشید. در صورتی که سابقه چک برگشتی دارید یا پیش از این وام دیگری دریافت کرده اید که در پرداخت اقساط اون چندان خوش حساب نبوده اید بهتر است یا فکر گرفتن وام مجدد رو به کلی از سر بیرون کنید یا یک کفش آهنی بپوشید!

وام فوری بانک ملی

 • تسهیلات مشارکت حقوقی بانک ملی
 • تسهیلات مساقات بانک ملی
 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک ملی
 • تسهیلات مزارعه بانک ملی
 • تسهیلات سلف بانک ملی
 • تسهیلات فروش اقساطی بانک ملی
 • تسهیلات اجاره به شرط تملیک بانک ملی
 • تسهیلات جعاله بانک ملی
 • تسهیلات مسکن بانک ملی
 • تسهیلات ازدواج بانک ملی
 • تسهیلات خرید کالاهای بادوام بانک ملی
 • تسهیلات خرید خودرو و تعویض خودرو فرسوده بانک ملی
 • تسهیلات قرض الحسنه بانک ملی
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک ملی

وام فوری بانک ملت

 • تسهیلات خرید کالاهای بادوام بانک ملت
 • تسهیلات مضاربه بانک ملت
 • تسهیلات مساقات بانک ملت
 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک ملت
 • تسهیلات قرض الحسنه بانک ملت
 • تسهیلات مزارعه بانک ملت
 • تسهیلات سلف بانک ملت
 • تسهیلات فروش اقساطی بانک ملت
 • تسهیلات اجاره به شرط تملیک بانک ملت
 • تسهیلات جعاله بانک ملت
 • تسهیلات به بدهکاران بانک ملت
 • تسهیلات نوسازی خودروهای فرسوده بانک ملت
 • تسهیلات ازدواج بانک ملت
 • تسهیلات خرید نقدی محصولات کشاورزی بانک ملت
 • تسهیلات بنگاه‌های اقتصادی زودبازده و کارآفرین بانک ملت
 • تسهیلات ویژه متخصصین بانک ملت

وام فوری بانک صادرات

 • تسهیلات قرض الحسنه بانک صادرات
 • تسهیلات مضاربه بانک صادرات
 • تسهیلات جعاله بانک صادرات
 • تسهیلات فروش اقساطی بانک صادرات
 • تسهیلات فروش اقساطی مسکن بانک صادرات
 • تسهیلات فروش اقساطی خرید کالاهای مصرفی بادوام و خودرو
 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک صادرات
 • تسهیلات اجاره به شرط تملیک بانک صادرات
 • تسهیلات سلف بانک صادرات
 • تسهیلات زودبازده بانک صادرات
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک صادرات
instant-loan
instant-loan

وام فوری بانک سپه

 • تسهیلات قرض الحسنه بانک سپه
 • تسهیلات فروش اقساطی بانک سپه
 • تسهیلات سلف بانک سپه
 • تسهیلات جعاله بانک سپه
 • تسهلات اجاره به شرط تملیک بانک سپه
 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک سپه
 • تسهیلات مشارکت مدنی مسکن بانک سپه
 • تسهیلات مضاربه بانک سپه
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک سپه

وام فوری بانک تجارت

 • تسهیلات بخش کشاورزی بانک تجارت
 • تسهیلات بخش صنعت و معدن بانک تجارت
 • تسهیلات بخش ساختمان بانک تجارت
 • تسهیلات بخش خدمات و پیمانکاری بانک تجارت
 • تسهیلات فروش اقساطی کالاهای بادوام بانک تجارت
 • تسهیلات قرض الحسنه بانک تجارت
 • تسهیلات بخش بازرگانی بانک تجارت
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک تجارت

وام فوری بانک پست بانک

 • تسهیلات بانک پست بانک
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک پست بانک

وام فوری بانک مسکن

 • تسهیلات خرید مسکن بانک مسکن
 • تسهیلات جعاله (تعمیر مسکن) بانک مسکن
 • تسهیلات مشارکت مدنی (ساخت مسکن) بانک مسکن
 • تسهیلات فروش اقساطی مواد اولیه بانک مسکن
 • تسهیلات فروش اقساطی ماشین آلات بانک مسکن
 • تسهیلات مضاربه بانک مسکن
 • تسهیلات اقشار خاص بانک مسکن
 • تسهیلات سلف بانک مسکن
 • تسهیلات بافت فرسوده بانک مسکن
 • تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مسکن
 • تسهیلات احداث مسکن روستایی بانک مسکن
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک مسکن

وام فوری بانک صنعت و معدن

 • تسهیلات بلند مدت بانک صنعت و معدن
 • تسهیلات سرمایه در گردش بانک صنعت و معدن
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک صنعت و معدن

 

وام فوری بانک رفاه

 • تسهیلات مضاربه بانک رفاه
 • تسهیلات فروش اقساطی بانک رفاه
 • تسهیلات سلف بانک رفاه
 • تسهیلات قرض الحسنه بانک رفاه
 • تسهیلات جعاله بانک رفاه
 • تسهیلات اجاره به شرط تملیک بانک رفاه
 • تسهیلات وجوه اداره شده بانک رفاه
 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک رفاه
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک رفاه

وام فوری بانک توسعه صادرات ایران

 • تسهیلات قبل از صدور کالا بانک توسعه صادرات ایران
 • تسهیلات پس از صدور کالا بانک توسعه صادرات ایران
 • تسهیلات ارزی بانک توسعه صادرات ایران
 • ضمانت‌نامه‌های بانک توسعه صادرات ایران

وام فوری بانک توسعه تعاون

 • تسهیلات فروش اقساطی بانک توسعه تعاون
 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک توسعه تعاون
 • تسهیلات قرض الحسنه بانک توسعه تعاون
 • تسهیلات مضاربه بانک توسعه تعاون
 • تسهیلات جعاله بانک توسعه تعاون
 • تسهیلات اجاره به شرط تملیک بانک توسعه تعاون
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک توسعه تعاون

وام فوری بانک سرمایه

 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک سرمایه
 • تسهیلات خرید دین بانک سرمایه
 • تسهیلات خرید مضاربه بانک سرمایه
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک سرمایه
وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟
وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟

وام فوری بانک پارسیان

 • تسهیلات خرید ماشین آلات، و تجهیزات یا مواد اولیه بانک پارسیان
 • تسهیلات احداث ساختمان بانک پارسیان
 • تسهیلات تعمیر و بازسازی مسکن بانک پارسیان
 • تسهیلات خرید خودرو بانک پارسیان
 • تسهیلات مضاربه بانک پارسیان

وام فوری بانک پاسارگاد

 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک پاسارگاد
 • تسهیلات مضاربه بانک پاسارگاد
 • تسهیلات جعاله بانک پاسارگاد
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک پاسارگاد

وام فوری بانک سینا          

 • تسهیلات خرید، تجهیز و بهره برداری دفتر کار و محل کسب بانک سینا
 • تسهیلات ویژه بانک سینا
 • تسهیلات اعتباری بانک سینا
 • تسهیلات احداث یا تکمیل ساختمان بانک سینا
 • تسهیلات اعتبار ویژه بانک سینا
 • تسهیلات تعمیر ساختمان بانک سینا
 • تسهیلات با وثیقه سپرده سرمایه گذاری مدت دار بانک سینا
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک سینا

وام فوری بانک ایران زمین

 • تسهیلات مضاربه بانک ایران زمین
 • تسهیلات فروش اقساطی بانک ایران زمین
 • تسهیلات مرابحه بانک ایران زمین
 • تسهیلات ویژه طرح سلامت بانک ایران زمین
 • تسهیلات مشارکت مدنی بانک ایران زمین
 • تسهیلات جعاله بانک ایران زمین
 • ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک ایران زمین
نظر خود را درباره «وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره وام فوری بانکی چطور میتوان گرفت؟ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید