نصب کردن مودم ADSL | آسمونی
کد مطلب: 13237 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نصب و راه اندازی مودم های ADSL

نصب و راه اندازی مودم های ADSL

خیلی از افرادی که در خانه از اینترنت پر سرعت استفاده می کنند مایل هستند که این اینترنت برای همه دستگاه های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نصب مودم ADSL

خیلی از افرادی که در خانه از اینترنت پر سرعت استفاده می کنند مایل هستند که این اینترنت برای همه دستگاه های جانبی قابل استفاده باشد.امروزه اینترنت با قدمتی که در حدود بیش از یک دهه از فراگیرشدن آن در عرصه جهان می گذرد تبدیل به یکی از نیازهای حیاتی و اساسی هر جامعه ای گشته است، بطوریکه شاهدیم بعضا قطع خطوط اینترنت که به صورت کابلهای فیبر نوری از زیردریاها و اقیانوسها گذشته و کشورهای مختلف را به شبکه وصل نموده است، به یکباره خبرساز شده و مبدل به خبر داغ تمام خبرگزاریها می گردد. هرچند این قطع خطوط در مدت کوتاهی ترمیم و اصلاح می گردد، لیکن در این مدت کوتاه باعث اختلال در تمام کشورهای آن محدوده گردیده و نگرانی عموم مردم آن کشورها را در بردارد. انقلاب ارتباطات در عصر حاضر تأثیرات شگرفی را در ابعاد مختلف زندگی انسان ها گذاشته است که از مهمترین آنها می توان به تأثیرات فناوری های نوین ارتباطی و اطلاعاتی بر فرهنگ ها اشاره کرد. فناوری های نوین و در رأس آنها شبکه جهانی اینترنت با دگرگونی در مفاهیم زمان و مکان، تغییر در اشکال نوین ارتباطی و ایجاد مراجع جدید هویت، موجب پیدایش ذهنیت های ناپایدار و هویت های جدید شده است. در جوامع امروزی براثر تحولات ساختاری ناشی از این انقلاب، ذهنیت و هویت سیال و ناپایدار شکل می گیرد و برداشت انسان ها از مفاهیم مختلف زندگی دگرگون می شود.

با توجه به پیچیدگی زندگی امروزی همه برای پیشبرد هر چه بهتر زندگی خود و یا حتی برای انجام دادن کارهای روزمره زندگی خود نیازمند استفاده از اینترنت هستیم بنابر این با وجود این شرایط داشتن مودم جهت اتصال به اینترنت ضروری می باشد . شما نیز می توانید با نصب و راه اندازی مودم در منزل خود زمان بیشتری را برای انجام کارهایتان ذخیره کنید فقط کافی است با دفتر آسمونی تماس حاصل نمایید:

تلفن : 02144704941

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره نصب و راه اندازی مودم های ADSL فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «نصب و راه اندازی مودم های ADSL»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?