کد مطلب:  38896 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قابلیت های ویژه ای در اختیار اینفلوئنسر های اینستاگرام قرار خواهد گرفت

قابلیت های ویژه ای در اختیار اینفلوئنسر های اینستاگرام قرار خواهد گرفت

 اینستاگرام قصد دارد قابلیت های جدیدی در اختیار صفحات پر بازدید قرار دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به گزارش آسمونی ، اینستاگرام در نظر دارد تا قابلیت ها و ابزار های جدیدی در اختیار اینفلوئنسرها قرار دهد تا بتوانند اطلاعات دقیق تری از فالوور های خود داشته باشند. اینفلوئنسر ( Influencer  ) در لغت به معنی تاثیرگذار است و اصطلاحا برای سلبریتی ها و افرادی با فالوور های زیاد استفاده می شود.

یکی از مقامات اینستاگرام در رابطه با این تغییرات اعلام کرده است :همانطور که با تبدیل اکانت شخصی به تجاری اطلاعات بیشتری در رابطه با دنبال کننده ها میبینیم ، قابلیت های جدیدی برای اینفلوئنسرها قرار داده خواهد شد تا بتوانند بدون استفاده از برنامه های جانبی آمار فالو ، آن فالو و لایک های خود را بررسی کنند و پست هایی که منشاء این تحولات هستند را مورد تحلیل قرار دهند. همچنین می توانند  راه های ارتباطی مختلفی را در پروفایل خود مشخص کنند. بخش دایرکت هم دست خوش تغییراتی خواهد شد و این افراد می توانند برای پیام های دریافتی از طرف برند ها ، دوستان و ... فیلتر های قرار دهند تا این پیام ها را از دست ندهند. در حال حاضر این قابلیت در حال آزمایش است ولی انتظار میرود تا در سال 2019 این قابلیت ها در اختیار دسته خاصی از کاربران قرار گیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره قابلیت های ویژه ای در اختیار اینفلوئنسر های اینستاگرام قرار خواهد گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «قابلیت های ویژه ای در اختیار اینفلوئنسر های اینستاگرام قرار خواهد گرفت» در کادر زیر بنویسید :

6 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید