کد مطلب: 38896 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قابلیت های ویژه ای در اختیار اینفلوئنسر های اینستاگرام قرار خواهد گرفت

قابلیت های ویژه ای در اختیار اینفلوئنسر های اینستاگرام قرار خواهد گرفت

 اینستاگرام قصد دارد قابلیت های جدیدی در اختیار صفحات پر بازدید قرار دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به گزارش آسمونی ، اینستاگرام در نظر دارد تا قابلیت ها و ابزار های جدیدی در اختیار اینفلوئنسرها قرار دهد تا بتوانند اطلاعات دقیق تری از فالوور های خود داشته باشند. اینفلوئنسر ( Influencer  ) در لغت به معنی تاثیرگذار است و اصطلاحا برای سلبریتی ها و افرادی با فالوور های زیاد استفاده می شود.

یکی از مقامات اینستاگرام در رابطه با این تغییرات اعلام کرده است :همانطور که با تبدیل اکانت شخصی به تجاری اطلاعات بیشتری در رابطه با دنبال کننده ها میبینیم ، قابلیت های جدیدی برای اینفلوئنسرها قرار داده خواهد شد تا بتوانند بدون استفاده از برنامه های جانبی آمار فالو ، آن فالو و لایک های خود را بررسی کنند و پست هایی که منشاء این تحولات هستند را مورد تحلیل قرار دهند. همچنین می توانند  راه های ارتباطی مختلفی را در پروفایل خود مشخص کنند. بخش دایرکت هم دست خوش تغییراتی خواهد شد و این افراد می توانند برای پیام های دریافتی از طرف برند ها ، دوستان و ... فیلتر های قرار دهند تا این پیام ها را از دست ندهند. در حال حاضر این قابلیت در حال آزمایش است ولی انتظار میرود تا در سال 2019 این قابلیت ها در اختیار دسته خاصی از کاربران قرار گیرد.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «قابلیت های ویژه ای در اختیار اینفلوئنسر های اینستاگرام قرار خواهد گرفت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?