کد مطلب:  41823 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اصطلاحات در آمار و ارقام اینستاگرام

اصطلاحات در آمار و ارقام اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی است و ماهانه بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

گرفتن آمار از اطلاعات پیج اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی است و ماهانه بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد. با توجه به این آمار ، این شبکه اجتماعی را می توان به یکی از مهمترین فضا ها برای بلیغات به شمار برد. اینستاگرام هم به تازگی اهمیت زیادی به کسب و کار ها داده است و قابلیت های جدیدی به برنامه اضافه کرده است. یکی از این قابلیت های ، بخش تحلیل و آمار و ارقام است که با عنوان Insights شناخته می شود.

اصطلاحات در آمار و ارقام اینستاگرام
اصطلاحات در آمار و ارقام اینستاگرام

Insights اینستاگرام امکان آنالیز بازخورد مخاطبان از پست ها و استوری ها را به ما نمایش می دهد. برای رفتن به این بخش از طریق منوی کناری گزینه Insights را انتخاب کنید. در بالاترین قسمت می‌توانید سه بخش محتوا (Content)  و فعالیت (Activity) و مخاطبین (Audience) را مشاهده خواهید کرد.  
بخش محتوا (Content) : در این بخش می توانید اطلاعاتی از پست‌های منتشر شده خود را مشاهده کنید و این اطلاعات را با هم مقایسه کنید و بازخورد کاربران را بررسی کنید.
بخش فعالیت (Activity) : در این بخش می توانید تحلیلی از فعالیت های خود را در طول مدت مشخص بررسی و تحلیل کنید.
بخش مخاطبین (Audience) : این بخش اطلاعاتی مفیدی از دنبال کننده های صفحه تان را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند بسیار کار آمد و جالب باشد. این اطلاعات شامل موقعیت جغرافیایی ، بازه سنی و ... می باشد که می تواند به به کسب و کار ها کنک کند تا قشر مورد نظر خود را هدف قرار دهند. 

 اصطلاحات قسمت Insights اینستاگرام

Impressions : این گزینه مشخص می‌کند مجموع بازدید کلی پست‌های شما در بازه مورد نظر چقدر بوده است. هر ایمپرشن نشان دهنده‌ی یک بار ظاهر شدن محتوای شما بر روی نمایشگر مخاطب است.
Reach : این گزینه مشخص می‌کند به طور کلی چند نفر ( بازدیدهای تکراری در نظر گرفته نمی شود ) حداقل یکی از پست‌های اکانت شما را دیده‌اند. با کمی تحلیل می توان به این نتیجه رسید که همواره تعداد بازدیدها از تعداد نفرات بیشتر است زیرا حداقل یک نفر وجود دارد که یکی از پست‌های شما را دو بار دیده باشد. (به زبان ساده Impressions همیشه از Reach بیشتر است )
گزینه های Website - Email - Direction: این قسمت بیانگر تعداد دفعاتی است که کاربران به صورت مجزا روی یکی از لینک‌ وبسایت ، ایمیل و یا آدرس درج شده در پروفایل شما کلیک کرده‌اند، این پارامتر تکرار را نیز در نظر می‌گیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره اصطلاحات در آمار و ارقام اینستاگرام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اصطلاحات در آمار و ارقام اینستاگرام» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید