دلایل عدم تایید نکردن تیک آبی در اینستاگرام | آسمونی
کد مطلب: 57564 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چرا اینستاگرام تیک آبی را تایید نمی کند؟

چرا اینستاگرام تیک آبی را تایید نمی کند؟

تیک آبی اینستاگرام برای شما تایید نمی شود؟ چرا دریافت تیک آبی طول می کشد؟
زمان مطالعه: 1 دقیقه

گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام ممکن است با درخواست های مکرر شما رد شود، در این صورت تا 30 روز بعد قادر به ارسال درخواست نیستید. با هر بار رد درخواست شما، شانستان نیز برای درخواست های بعدی کم تر می شود. پس سعی کنید تا به درستی درخواست خود را ارائه دهید. با آسمونی همراه باشید.هر روز افراد بسیاری برای دریافت تیک آبی اینستاگرام اقدام می کنند و با شکست مواجه می شوند. دلیل اصلی رد درخواست های تیک آبی اینستاگرام غالبا notability است که به معنای حائز اهمیت و مهم بودن است. این فاکتور عمده ترین دلیل اینستاگرام برای اهدای تیک آبی به شماست که در واقع به این امر اشاره می کند که شما باید معروف باشید و مردم شما را بشناسند و اسمتان را جستجو کرده باشند. تعداد بالای فالوور نیز می تواند در دریافت تیک آبی به شما کمک کند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام
تیک آبی اینستاگرام

مدارکی که برای دریافت تیک آبی اینستاگرام مورد نیاز است نباید به زبان فارسی باشند. مدارک مانند کرات ملی و شناسنامه شما هیچ اعتباری در اینستاگرام ندارند. شما در دو حالت می توانید به اینستاگرام درخواست تیک آبی بدهید:

1- صفحات شخصی
2- صفحات برند ها

برای صفحات شخصی تصویر صفحه اول و دوم پاسپورت مورد نیاز استو برای صفحات برند های مورد نظرتان نیز باید مدارک ثبت بین المللی برند (خارج از ایران) را ارائه بدهید. نام مندرج در مدرک ارسالی شما باید با نام کامل در حساب اینستاگرام شما مطابقت داشته باشد. در غیر اینصورت درخواست شما رد می شود.

توجه داشته باشید که در بیوگرافی اینستاگرام شما نباید لینک های سایر شبکه های اجتماعی قرار بگیرد چرا که این مسئله احتمال رد درخواست تیک آبی شما را بالا می برد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره چرا اینستاگرام تیک آبی را تایید نمی کند؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «چرا اینستاگرام تیک آبی را تایید نمی کند؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?