کد مطلب:  57512 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تیک آبی اینستاگرام و هفت‌خان دریافت آن!

تیک آبی اینستاگرام و هفت‌خان دریافت آن!

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام به سرمایه بالایی احتیاج است. اما دقیقا چه اتفاقی می افتد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

تیک آبی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به قیمت 1500دلار تا 6000دلار به فروش میرسد.

1- این که شخص واقعی و توسط اینستاگرام احراز هویت شده باشد.
2- مانند آن اکانت وجود نداشته باشد.
3- پروفایلش کامل شده باشد.
4- مشهور و کاملا شناخته شده باشد.

نکات مهم در دریافت تیک آبی اینستاگرام

باید اسمتان در اخبار بیاید!

معروف شدن
معروف شدن

همانطور که قبلا گفتیم مهم ترین قسمت گرفتن یک تیک آبی این است که در اینستاگرام یا فیسبوک کاملا معروف باشیم! برای اینکه بدانید به قدر کافی معروف هستید یا نه، اینستاگرام دو فاکتور اصلی دارد:
1- افراد عادی چندبار اسمتان را در اینستاگرام جستجو کرده اند؟
2- چندبار اسمتان در اخبار رسمی مختلف آمده است؟

هنگامی که درخواست تیک آبی اینستاگرام میکنید، اینستاگرام اول اسم شما و سپس اخبار حواشی اسمتان را چک میکند. بنابراین ابتدا باید تصمیم جدی ای در مورد اینکه چطور به نظر برسید بگیرید.

تعداد فالوور ها

تعداد فالوور های شما برای اینستاگرام اصلا مهم نیست! حداقل در قسمت قوانینش که نیامده و تعداد فالوور برای افرادی که درخواست تیک آبی میکنند تعیین نشده. اما از طرف دیگر هم به خاطر اینکه قید شده باید معروف و مشهور باشید، امکان اینکه مشهور باشید و فالوور کمی داشته باشید از نظر منطقی اصلا وجود ندارد، بنابراین احتمالا اینستاگرام نیازی به بیان کردن اینکه تعداد فالوورها باید بالا باشد ندیده.

معروف شوید

معروف شوید
معروف شوید

میتوانید این را به تعداد دیگری از افراد معروف بسپارید، به این صورت که به آنها پول میدهید تا شما را از طریق شهرت خودشان معروف کنند. آنها روش های خودشان را برای این کار دارند.بطور مثال اگر میخواهید یک کمدین شوید، باید چند ویدیو بامزه و خلاقانه بسازید. بعد از ساخت این کلیپ ها، افراد مشهور آن ها را به نمایش میگذارند تا مردم بیشتری شما را ببینند. بعدتر به همین خاطر در اینستاگرام معروف تر میشوید و با افزایش فالوور واقعی خوبی روبرو میشوید. شاید چنین تبلیغات گسترده را در تلگرام و دیگر پلتفورم های اجتماعی نیز نیاز داشته باشید.

فالوور فیک

البته که نه! مشهور شدن که به این آسانی ها نیست! کسی که میخواهد نشان تایید اینستاگرام را بگیرد، ممکن است حتی دنبال شهرت موقتی باشد. حالا چطور شهرت موقت به دست بیاوریم؟ فالوور فیک.
برای این کار لازم است که برای خودتان فالوور بخرید. درحال حاضر، قیمت ها متفاوت هستند.پس اگر کسی مایل باشد 100.000فالوور به دست آورد، باید مقداری پول خرج کند تا تعداد فالوور بیشتری داشته باشد. البته حواستان باشد که اینستاگرام فالوور فیک را شناسایی و حذف میکند بنابراین باید مدام فالوور فیک خریداری گنید تا آمار حساب کاربریتان ثابت بماند.خریدن فالوور فیک اینستاگرام به همین دلایلی که گفته شد، توصیه نمیشود اما از طرفی هم تاثیر روانشناختی در مخاطب شما دارد، به این صورت که امکان فالو شدن و تاثیرگزاری شما وقتی 500هزار فالوور دارید از وقتی که 5هزار فالوور دارید بیشتر است.

بازخورد پست ها

لایک اینستاگرام
لایک اینستاگرام
قسمتی دیگر از سرمایه شما باید صرف دریافت بازخورد پیجتان شود. یعنی چی؟ یعنی اینکه تعداد لایک ها باید با تعداد فالوور ها هماهنگ باشد. اصلا چند فالووردارید؟ پس از بهبود بازخورد پیجتان حساب کاربری اینستاگرام شما اولین حساب در نتایج جستجو و در قسمت اکسپلور اینستاگرام خواهد بود بنابراین توجه بیشتری در مخاطبان خود میگیرید.

مافیای تیک آبی اینستاگرام!

مثل هرچیز دیگری این امور هم مافیا دارد. مطمئنا هرکسی که میشناسید به شما کمک خواهد کرد که شناخته شوید، اما چندوقت پیش مشخص شد که تعدادی از کارمندان اینستاگرام با هم یک گروه مافیایی تشکیل داده اند که به درخواست آشناهای خودشان بهتر و زودتر عمل میکنند و البته در ازای این کار نیز از طرف متقاضی پول بیشتری دریافت میکنند.

داشتن یک وبسایت مناسب

داشتن یک وبسایت موجه و مناسب میتواند به تمام این روند کمک زیادی کند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره تیک آبی اینستاگرام و هفت‌خان دریافت آن! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تیک آبی اینستاگرام و هفت‌خان دریافت آن!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید