کد مطلب: 24950 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مصدومیت 12 زن و مرد و کودک در تصادف باغ بهادران

مصدومیت 12 زن و مرد و کودک در تصادف باغ بهادران

به گزارش آسمونی ، چهار زن ، سه مرد وپنج کودک بر اثر تصادف پراید و پیکان در محور باغ بهادران مصدوم شدند. رئیس...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مصدومیت 12 زن و مرد و کودک در تصادف باغ بهادران
مصدومیت 12 زن و مرد و کودک در تصادف باغ بهادران

به گزارش آسمونی ، چهار زن ، سه مرد وپنج کودک بر اثر تصادف پراید و پیکان در محور باغ بهادران مصدوم شدند. رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان گفت : با اعلام این تصادف به 115، دو واحد امدادی از اورژانس و یک واحد از هلال احمر به محل حادثه اعزام شد.

رئیس مرکز اورژانس  و فوریت های پزشکی اصفهان تصریح کرد : در پی این تصادف 12 نفر  از جمله چهار زن ، سه مرد و پنج کودک مصدوم شدند.
وی گفت : این مصدومان به بیمارستان شهدای لنجان انتقال داده شدند.
راستین با اشاره به اینکه همچنین بر اثر واژگونی 206 در مسیر مبارکه  – دیزیچه روبروی کارخانه سیمان شش نفر مصدوم شدند، خبر داد و اعلام کرد: بر اثر این واژگونی یک مرد و دو زن و سه کودک مصدوم شدند و به بیمارستان محمد رسول الله مبارکه انتقال داده شدند.
وی گفت: بر اثر این واژگونی دو واحد امددادی به محل اعزام شدند.

منبع : ایران آنلاین

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «مصدومیت 12 زن و مرد و کودک در تصادف باغ بهادران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?