کد مطلب: 33251 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وداع تکان دهنده اینیستای پابرهنه با نوکمپ! (عکس)

وداع تکان دهنده اینیستای پابرهنه با نوکمپ! (عکس)

آندرس اینیستا پس از آخرین دیدارش برای بارسلونا و در مراسم قهرمانی، سخنرانی احساسی برای هواداران انجام داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 خداحافطی اینیستا در نیوکمپ

به گزارش آسمونی ، قهرمان لالیگا شب گذشته مقابل رئال سوسیداد به میدان رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 حریف را شکست دهد و آخرین بازی فصل را با پیروزی پشت سر بگذارد. علاوه بر اینکه پس از این دیدار جشن قهرمانی بارسا برگزار شد، اینیستا نیز از بارسلونا خداحافظی کرد. او که احتمالا راهی ژاپن خواهد شد، سخنرانی احساسی برای هواداران بارسا انجام داد. او گفت:" امروز، روز سختی برای من بود ولی 22 سال استثنایی را پشت سر گذاشتم.

برایم باعث افتخار است که از این پیراهن دفاع کرده ام و نماینده اش بودم، برای من، این تیم، بهترین تیم جهان است. از همه هواداران تشکر می‌کنم، از تک تک آنها. دلم برای همه تان تنگ خواهد شد. از هواداران تشکر می‌کنم، برای تمام عشقی که به من هدیه کردید، از حمایت‌هایتان زمانی که یک پسربچه بودم و حالا که مرد شده ام و تیم را ترک می‌کنم. شما را همیشه در قلبم نگه خواهم داشت. در پایان باید بگویم این هفته باعث شد نتوانم حرف خاصی بزنم. به پیش بارسا، به پیش کاتالونیا، به پیش فوئنتلبیا (زادگاه اینیستا)."

عکس های خداحافظی اینیستا در نیوکمپ

: برای دریافت مشاوره درباره وداع تکان دهنده اینیستای پابرهنه با نوکمپ! (عکس) فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «وداع تکان دهنده اینیستای پابرهنه با نوکمپ! (عکس)» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?