کد مطلب: 55162 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
زیبایی بی نهایت با زاویه سازی و مادلینگ صورت

زیبایی بی نهایت با زاویه سازی و مادلینگ صورت

عمل های زیبایی از قبیل زاویه سازی صورت و یا مادلینگ چهره بین آقایان و خانم ها بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. زاویه سازی علاوه بر فرم دهی به صورت و چانه، باعث جوانسازی و زیبایی پوست نیز می شود.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امروزه افراد با استفاده از ترفند های آرایشی از قبیل کانتورینگ سعی در زاویه دار کردن و یا برجسته کردن صورت خود دارند. صورت های زاویه دار جذابیت بیشتری دارند و در دنیای مد امروز طرفداران بسیاری دارد که بیشتر آن ها آقایان هستند که با روش های مختلف صورت های خود را استخوانی می کنند تا از دنیای مد و زیبایی عقب نمانند! اما زاویه سازی چگونه انجام می شود؟ در ادامه با آسمونی همراه باشید تا با روش های زاویه سازی و مادلینگ آشنا شوید.

 

زاویه سازی صورت با نخ

پیری پوست یکی از عواملی است که باعث می شود چهره ی شما افتاده به نظر برسد و تاثیر بسیاری بر زیبایی دارد. در زاویه سازی صورت به کمک نخ های قابل جذب پولیدیوکسانون (PDO) ، پوست شما به حالت اولیه بر میگردد و ظاهر طبیعی به خود می گیرد. استفاده از فیلر های پوستی نیز می تواند در این روش به جوان سازی پوست کمک کند. نخ های PDO با استفاده از یک کانول در لایه زیرپوستی (لایه چربی) قرار می گیرند. این روند باعث کاهش کبودی در نقطه مورد نظر می شود. هم چنین شما می توانید مشخص کنید که کدام قسمت از صورت خود را لیفت دهید. نخ ها پس از  8 ماه جذب می شوند و کلاژن در اطراف آن تشکیل می شود. همانند بیشتر جراحی های زیبایی، پایداری این روش نیز می تواند تا 2 سال هم پایداری داشته باشد.

زاویه سازی صورت با ژل

به مرور زمان برخی نقاط از چهره مانند گونه ها و فک حجم خود را از دست می دهند. فیلر های پوستی برای اضافه کردن حجم به چانه و گونه استفاده می شود که صورت شما را به بالا می کشد و به آن حالتی V شکل می دهد. معمولا در ساخت فیلر ها از اسید هیالورونیک و کلسیم استفاده می شود که این مواد به صورت طبیعی در بدن ما نیز وجود دارند. این ژل های تزریقی به طور مستقیم به چانه تزریق می شوند و مدت زمان نتیجه گیری از این روش کاملا به نوع ماده مورد استفاده ژل و فیلر بستگی دارد. برای مثال، اسید هیالورونیک موجود در ژل بین 9 تا 12 ماه دوام دارد.

زاویه سازی صورت با چربی

بسیاری این روش را با لیپوساکشن اشتباه می گیرند. در واقع این روش موجب می شود تا چهره شما قلبی شکل شود و خط فکتان ظاهری  V شکل پیدا کند. در این نوع زاویه سازی، مقداری بافت چربی از شکم و ران ها برداشته می شود و به صورت کانول های حفره ای به صورت تزریق می شوند. این روش معمولا با کبودی همراه است که در طول یک هفته بهبود می یابد و نتایج نهایی آن بعد از 6 ماه نمایان می شود. در تمام این روش ها از بی حسی های موضعی استفاده می شود و روند درمان نیز حدودا یک ساعت طول خواهد کشید.

 

 

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «زیبایی بی نهایت با زاویه سازی و مادلینگ صورت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?