کد مطلب: 17678 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استقلال بدون برد به داربی رسید

استقلال بدون برد به داربی رسید

به گزارش آسمونی، در ادامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران از ساعت 18:45 در ورزشگاه آزادی میزبان...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، در ادامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران از ساعت 18:45 در ورزشگاه آزادی میزبان ماشین‌سازی تبریز بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

57349967
57349967

برای استقلال در این دیدار کاوه رضایی در دقیقه 7 گلزنی کرد و تک گل ماشین‌سازی را نیز سامان نریمان جهان در دقیقه 52 به ثمر رساند.

نیمه نخست:

دقیقه 7: حرکت خوب خسرو حیدری از سمت راست و ارسال زیبای این بازیکن روی دروزاه ماشین‌سازی فرصت بسیار خوبی را برای کاوه رضایی ایجا کرد و این بازیکن نیز در دو مرحله با ضربه سر دروازه را باز کرد.

دقیقه 11: فرشید اسماعیلی با حرکت انفرادی زیبایی، با دروازبان حریف تک به تک شد اما اسماعیلی نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و توپ به کرنر تبدیل شد.

دقیقه 19: پاس رو به عقب جابر انصاری برای خسرو حیدری و ارسال خوب این بازیکن روی دروازه ماشین‌سازی فرصت خوبی را برای امید ابراهیمی ایجاد کرد تا دروازه را باز کند اما ضر سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 28: سمت چپ محوطه جریمه استقلال یاران ماشین‌سازی صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه ادسون هنریکه قصد داشت با یک ضربه آزاد مستقیم دروازه استقلال را باز کند اما ضربه او را مهدی رحمتی به کرنر فرستد.

دقیقه 35: پاس زیبایی پشت محوطه جریمه برای پیام صادقیان ارسال شد و این بازیکن با ضربه پای راست قصد داشت دروزاه استقلال را باز کند اما شوت زیبای او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.

دقیقه39: فرشید اسماعیلی با ارسال یک پاس در عمق زیبا برای کاوه رضایی، این بازیکن را با دروازبان حریف تک به تک کرد اما رضایی نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه او به کرنر رفت.

نیمه دوم:

دقیقه 50: جابر انصاری پشت محوطه جریمه ماشین‌سازی صاحب توپ شد اما ضربه بیرون پای راست او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 52: حرکت زیبای کاخبرکاکاشویلی از سمت راست و ارسال این بازیکن روی دروزاه برای نریمان جهان، فرصت خوبی را برای این بازیکن فراهم کرد و نریمان جهان نیز با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد.

دقیقه 57: کاوه رضایی با ارسال پاس زیبایی پشت مدافعان ماشین‌سازی برای  جابر انصاری، این بازیکن را با دروازبان حریف تک به تک کرد اما ضربه انصاری را مانوئل فرناندس در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 65: پاس خوب نریمان جهان به درون محوطه جریمه استقلال برای احمد کامدار فرصت خوبی را بری این بازیکن ایجاد کرد اما ضربه کامدار با برخود به مدافعان راهی به دروازه پیدا نکرد.

برای استقلال در این دیدار سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری ( 82 علی قربانی)، هرایر مگویان، رابسون جانواریو، مجید حسینی، فرشید باقری، جابر انصاری، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، کاوه رضایی و فرشید اسماعیلی (63 محسن کریمی) به میدان رفتند.

ماشین‌سازی نیز با ترکیب مانوئل فرناندز، حبیب گردانی، ادسون هنریکه، بهمن کامل، سامان نریمان جهان،  کاخبرکاکاشویلی، امین قاسمی نژاد، پیام صادقیان (72 مهرداد بایرامی)، آندرانیک تیموریان، سجاد رهبر(44 میرمهدی قریشی)، بهرام احمدی (60 احمد کامدار)

استقلال با این نتیجه 3 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل و البته گل زده بیشتر با دو پله صعود در جدول در جایگاه چهاردهم ایستاد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره استقلال بدون برد به داربی رسید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «استقلال بدون برد به داربی رسید» در کادر زیر بنویسید :

4 + 9 = ?