کد مطلب:  23311 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شکست استقلال برابر العین یک اتفاق بود/ همه بازیکنان ضعیف بودند

شکست استقلال برابر العین یک اتفاق بود/ همه بازیکنان ضعیف بودند

به گزارش آسمونی، ایوب اصغرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شکست سنگین استقلال برابر العین اظهار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ایوب اصغرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شکست سنگین استقلال برابر العین اظهار داشت: این بازی را من یک اتفاق می‌دانم. یک اتفاق غیر قابل تکرار. اگر این بازی 100 بار دیگر هم تکرار شود امکان ندارد چنین نتیجه‌ای شکل بگیرد.

شکست استقلال برابر العین یک اتفاق بود/ همه بازیکنان ضعیف بودند
شکست استقلال برابر العین یک اتفاق بود/ همه بازیکنان ضعیف بودند

وی افزود: در این بازی همه بازیکنان استقلال ضعیف بودند. از با تجربه ترین بازیکن تا کم و سن و سال ترین بازیکن همه و همه ضعیف بودند و هیچکدام در حد و اندازه خود در این دیدار ظاهر نشدند. ضمن این که غیبت بازیکنان کلیدی استقلال مثل امید نورافکن، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی و مصدوم شدن فرشید باقری هم مزیدی بر علت شد تا دست منصوریان در خط میانی عملا بسته باشد.

هافبک پیشین آبی پوشان در ارتباط با یارگیری نفر به نفر مگویان با عبدالرحمن گفت: خود من در سال 77 با عبدی پله بازیکن آن زمان تیم العین که مثل عبدالرحمن الان بود یارگیری نفر به نفر کردم و این بازیکن را کلا از کار انداختم تا آن سال در آن شرایط ما العین را شکست دهیم. اما این یارگیری «من تو من» سالهاست که در فوتبال اجرا نمی‌شود و برای من عجیب بود که چرا در این بازی از این شیوه استفاده شد. دیدید که نه تنها عبدالرحمن مهار نشد، بلکه او توانست بازیکن یارگیرش را از جریان بازی خارج کرده و استقلال عملا ده نفره شد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان ساخت: بازیکنان جوان استقلال برای لیگ برتر خیلی خوب بودند و آنها در لیگ نشان دادند که جای هیچ انتقادی از آنها نیست. اما تجربه این بازیکنان برای آسیا و به خصوص برای یک چنین بازی سنگینی بسیار کم بود. در واقع محروم شدن از نقل و انتقالات زمستانی ضربه‌اش را اینجا و در این بازی به استقلال زد.

اصغرخانی در خصوص نقل و انتقالات پیش روی این تیم بیان داشت: استقلال یکی از نماینده‌های فصل بعد فوتبال ایران در آسیا است و باید این تیم به نوعی بسته شود که مثل امسال در آسیا کم نیاورد. منصوریان گفته سه چهار بازیکن بین المللی جذب می کند. این دیدگاه برای تیم استقلال دیدگاه درستی است که من امیدوارم باشگاه نیز بتواند خواسته‌های سرمربی‌اش را در نقل و انتقالات فراهم آورد. یک مدافع با تجربه میانی و با تجربه با قدرت رهبری در خط دفاعی، یک هافبک طراح و بازیساز و البته یک مهاجم نوک چارچوب شناس و گلزن از اهم واجبات برای این تیم است. 

: برای دریافت مشاوره درباره شکست استقلال برابر العین یک اتفاق بود/ همه بازیکنان ضعیف بودند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شکست استقلال برابر العین یک اتفاق بود/ همه بازیکنان ضعیف بودند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید