کد مطلب: 21756 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیروزی دراماتیک استقلال برابر سایپا/ فرار آبی‌ها از دومین تساوی

پیروزی دراماتیک استقلال برابر سایپا/ فرار آبی‌ها از دومین تساوی

به گزارش آسمونی، نخستین دیدار از هفته بیست و چهارم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شامگاه امروز...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نخستین دیدار از هفته بیست و چهارم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شامگاه امروز چهارشنبه بین تیم های استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار در پایان با برتری 2 بر یک استقلال به پایان رسید. فرشید باقری(41) و لئوناردو پادوانی 94) برای استقلال و عزت الله پورقاز(89) برای سایپا گل زدند.

شاگردان علیرضا منصوریان در شرایطی گام در دیدار برابر سایپا گذاشتند که در بازی گذشته برابر سیاه جامگان متوقف شده بودند و دو امتیاز حساس خانگی را از دست داده بودند. با این حال در نیمه اول استقلال موقعیت های زیادی را ایجاد نکرد اما از همان معدود موقعیت هایش توانست به گل برسد.

در دقیقه 41 این دیدار امید ابراهیمی که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این فصل استقلال بوده است با ارسالی دقیق توپ را درون محوطه جریمه سایپا فرستاد که ضربه سر فنی فرشید باقری درون دروازه حریف جای گرفت و استقلال نیمه اول را با همین یک گل به پایان برد.

در نیمه دوم اما شرایط متفاوت شد و سایپا صاحب توپ و میدان بود و استقلال هم دل به ضد حملات خوش کرده بود. با اینکه سایپا تیم برتر نیمه دوم بود اما موقعیت های خطرناک استقلال بیشتر از حریف بود و این تیم می توانست بر تعداد گل های خود بیفزاید اما کم دقتی مهاجمان آبی این فرصت را از استقلال گرفت. 

درحالی که علیرضا منصوریان برای حفظ برتری تیمش پادوانی را به میدان فرستاد از با استفاده از قدرت تدافعی این تیم پیروزی را از آن خودش کند در دقیقه 89 این سایپا بود که به گل تساوی رسید. در این دقیقه یک پرتاب اوت دستی از جناح چپ خط دفاعی استقلال درون محوطه جریمه با ضربه سر پورقاز به گل تساوی تبدیل شد. 

در دقیقه 93 این دیدار استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه را پادوانی با ضربه سر به گل دوم استقلال تبدیل کرد. ضربه کرنر را میلاد زکی پور روی دروازه سایپا ارسال کرد و پادوانی که لحظاتی پیش به زمین آمده بود موفق شد با ضربه سر سه امتیاز را به تیمش هدیه کند.

استقلال با این برد 44 امتیازی شد و همچنان در رده سوم باقی ماند. اختلاف امتیازی شاگردان علیرضا منصوریان با تیم چهارم که ذوب آهن است به 11 امتیاز رسید تا جایگاه سومی آبی ها تثبیت شود. ضمن اینکه استقلال با صدر جدول که پرسپولیس است فعلا 9 امتیاز فاصله دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «پیروزی دراماتیک استقلال برابر سایپا/ فرار آبی‌ها از دومین تساوی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?