مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  24725 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش عضو هیات مدیره استقلال به اخراج منصوریان

واکنش عضو هیات مدیره استقلال به اخراج منصوریان

به گزارش آسمونی، جواد قراب درباره توقف استقلال مقابل استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی گفت:...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش عضو هیات مدیره استقلال به اخراج منصوریان
واکنش عضو هیات مدیره استقلال به اخراج منصوریان

به گزارش آسمونی، جواد قراب درباره توقف استقلال مقابل استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی گفت: استقلال بازی خوب وزیبایی را مقابل استقلال خوزستان انجام داد و بازیکنان هم همه تاکتیک‌های مدنظر منصوریان را درون زمین پیاده کردند اما متاسفانه نتوانستند دروازه حریف خوزستانی خود را باز کنند.

وی درباره اینکه کادرفنی و بازیکنان استقلال مدعی بودند که داور 2 پنالتی آنها را نگرفته هم تصریح کرد: در صحنه‌ای که پیراهن قربانی توسط بازیکن استقلال خوزستان کشیده شد 100 درصد پنالتی بود و یک صحنه مشکوک دیگر هم بود که متاسفانه داور پنالتی نگرفت. البته نمی‌شود گفت که این اشتباهات داور عمدی بوده بلکه سهوی و جزئی از فوتبال است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره نگرانی هواداران این تیم از اختلاف امتیاز ایجاد شده با پرسپولیس تصریح کرد: اختلاف باپرسپولیس 5 امتیاز شده و با تیم‌های دیگر هم اختلاف امتیاز بوجود آمده است اما با شرایطی که من در تیم می‌بینم هواداران نباید نگران باشند چون از بازی‌های بعد روند گل‌زنی و بردهای تیم آغاز خواهد شد.

وی درباره عملکرد جباری در این بازی هم عنوان کرد: جباری عملکرد خوبی داشت چون پس از چند سال که به استقلال بازگشت خیلی راحت و بدون استرس درون زمین بازی کرد.

قراب درباره عدم حضور قریب در هیئت مدیره باشگاه استقلال هم تاکید کرد: قریب مشکلی با اعضای هیئت مدیره ندارد و چون گرفتاری داشت در این جلسات شرکت نکرد و قطعا در جلسات بعدی هیئت مدیره شرکت می‌کند.

وی درباره اینکه آیا قرار است برای بازی با تراکتورسازی اولتیماتومی به منصوریان داده شود، خاطر نشان کرد: کادرفنی استقلال زحمت زیادی برای تیم می‌کشند. مسئله حمایت نیست بلکه استقلال مشکلی ندارد و دلیل ندارد به منصوریان هم اولتیماتومی داده شود. مطمئن باشید از بازی‌های بعد که توپ‌های بازیکنان استقلال وارد دروازه حریفان شود هواداران با خوشحالی ورزشگاه را ترک می‌کنند.

منبع:  افکارنیوز

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره واکنش عضو هیات مدیره استقلال به اخراج منصوریان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش عضو هیات مدیره استقلال به اخراج منصوریان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید