کد مطلب: 16600 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترکیب پرسپولیس در نخستین بازی فصل / احتمال غیبت طارمی در لیست 18 نفره

ترکیب پرسپولیس در نخستین بازی فصل / احتمال غیبت طارمی در لیست 18 نفره

1395/05/03پرسپولیس در شرایطی پس فردا در اولین مسابقه لیگ شانزدهم به مصاف سایپا می رود که با توجه به تمرینات و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1395/05/03

پرسپولیس در شرایطی پس فردا در اولین مسابقه لیگ شانزدهم به مصاف سایپا می رود که با توجه به تمرینات و بازی های دوستانه ترکیب اصلی این تیم تقریبا مشخص شده است.

به گزارش آسمونی و به نقل از ورزش سه، فصل شانزدهم لیگ برتر فردا دوشنبه با 4 بازی آغاز می شود و سرخپوشان در یکی از آخرین مسابقات هفته اول سه شنبه ساعت 20:45 مقابل سایپا قرار می گیرند.

مهدی طارمی

با توجه به تاخیر در اضافه شدن به تمرینات احتمال اینکه در این مسابقه مهدی طارمی بهترین بازیکن لیگ پانزدهم در لیست 18 نفره قرار نگیرد زیاد است اما آقای گل لیگ قبل در صورت حضور در فهرست نیز قطعا در ترکیب اصلی جایی نخواهد داشت.

علی علیپور، وحید امیری، ساسان انصاری و شهاب زاهدی نفراتی هستند که در تمرینات و بازی های تدارکاتی به عنوان مهاجم از آنها استفاده شده است. طارمی ممکن است روی نیمکت قرار گیرد اما احتمال استفاده از او بستگی به عملکرد علیپور و امیری به عنوان زوج خط حمله دارد.

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، محمدامین آرام طبع، حسین ماهینی(محرمی)، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امید عالیشاه، علی علیپور و وحید امیری به احتمال فراوان با سیستم 2-4-4 ترکیب پرسپولیس را تشکیل خواهند داد.

از پنج عنصر فاز دفاعی پرسپولیس 4 نفر بازیکنان جدید هستند و فقط انصاری از فصل قبل در ترکیب مانده که او هم قرار است در پست غیرتخصصی قرار گیرد و باید دید میزان هماهنگی آنها چقدر خواهد بود. فصل قبل پرسپولیس گلزن‌ترین تیم لیگ بود اما ششمین تیمی بود که بیشترین گل خورده را داشت و به همین دلیل برانکو تغییرات گسترده ای در خط دفاع و دروازه داشت. اشتباهات فردی مکرر برخی نفرات در دروازه و دفاع میانی و ضعف در عملکرد سیستم دفاعی عامل دریافت گلهای زیاد این تیم بود.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ترکیب پرسپولیس در نخستین بازی فصل / احتمال غیبت طارمی در لیست 18 نفره»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?