کد مطلب:  53919  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در موج دوم کرونا نوجوانان و جوانان درگیر می شوند

در موج دوم کرونا نوجوانان و جوانان درگیر می شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بیرجند با بیان اینکه در موج دوم ویروس کرونا شاهد ابتلای نوجوانان و جوانان به این ویروس منحوس هستیم، گفت: با توجه به موضوع تغییر علامت‌ها و جامعه هدف مبتلا به ویروس کرونا باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی جدی‌تر پیگیری و اجرایی شود
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در موج دوم کرونا نوجوانان و جوانان درگیر می شوند
در موج دوم کرونا نوجوانان و جوانان درگیر می شوند
در موج دوم کرونا نوجوانان و جوانان درگیر می شوند - In Corona's second wave teenagers and youths are involved

به گزارش آسمونی : سعید برقی ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد امور جوانان سال 99 شهرستان بیرجند، اظهار داشت: خدمات و فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه اطلاع‌رسانی، تولید اقلام بهداشتی و توزیع بسته‌های معیشتی با همکاری نهادهای دولتی بسیار گسترده و چشم‌گیر بوده است.

وی با بیان اینکه هر وقت و در هر موضوعی به جوانان اعتماد کرده‌ایم با حداقل امکانات بهترین نتیجه را گرفته‌ایم، تأکید کرد: پویایی، مطالبه‌گری و آرمان‌خواهی از خصایص دوران جوانی است که باید مدیران سازمان‌ها و نهادهای دولتی از پتانسیل و ظرفیت‌های این قشر در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی استفاده بهینه نمایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بیرجند با تأکید بر تعامل سازمان‌ها و ادارات دولتی با سمن‌ها، خاطرنشان کرد: یکی از مؤلفه‌های ارزیابی و ارزش‌گذاری فعالیت مدیران دستگاه‌های اجرایی در سال جاری میزان تعامل و همراهی با سمن‌ها خواهد بود.

برقی با انتقاد از عدم همکاری مناسب بین‌بخشی و بین دستگاهی سازمان‌های دولتی و غیرانتفاعی، یادآور شد: در جلسات، کمیسیون‌ها و کارگاه‌های برگزار شده فلسفه نشست‌ها و سرفصل‌ها نادیده گرفته می‌شود و در برخی موارد حاشیه‌های ارائه گزارش‌ عملکردها بر تحلیل نقاط ضعف و قوت‌ها می‌چربد.

وی با بیان اینکه در موج دوم ویروس کرونا شاهد ابتلای نوجوانان و جوانان به این ویروس منحوس هستیم، گفت: با توجه به موضوع تغییر علامت‌ها و جامعه هدف مبتلا به ویروس کرونا باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی جدی‌تر پیگیری و اجرایی شود.

«محمد شیردل» سرپرست اداره ورزش و جوانان بیرجند از برگزاری پنج جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در سال 98 خبر داد و افزود: این جلسات در حوزه هفته جوان و گفت‌وگوهای خانواده‌محور، اوقات فراغت، اشتغال و ازدواج، فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی برگزار شده است.وی تصریح کرد: در حوزه‌های مختلف اوقات فراغت سال 98 ستاد امور جوانان شهرستان بیرجند تعداد 32 هزار و 834 برنامه در 244 پایگاه اجرا شده است.

وی از ادامه پویش‌های مردمی سمن‌ها و هیأت‌های ورزشی در تابستان امسال خبر داد و گفت: طراحی سایت ویژه اوقات فراغت و بهره‌گیری از سامانه شاد دانش‌آموزی برای دوره‌های آموزشی، ورزش در خانه و سایر فعالیت‌های هدفمند حوزه جوانان و ورزش از دیگر برنامه‌های این حوزه است.

«محمدعلی طالبی» عضو هیات علمی دانشگاه پیام‌نور خراسان‌جنوبی نیز خصیصه مطالبه‌گری، آرمان‌خواهی و واقع‌گرایی جوانان را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: باید فعالیت‌های سمن‌ها به‌طور گسترده و همه‌جانبه اطلاع‌رسانی شود و تعاملات بین دستگاهی نیز توسعه یابد.

وی با اشاره موج دوم انتشار ویروس کرونا با علائم و درگیر شدن رده‌های سنی پایین‌تر، اظهار داشت: پویش دوم مبارزه و جلوگیری از این ویروس باید در راستای آگاهی مردم در حوزه‌های خودمراقبتی و دیگر مراقبتی باشد.

طالبی با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود بر بهره‌گیری از بستر فضای مجازی در ارائه آموزش‌های ورزشی و برنامه‌های اوقات فراغت توصیه شده، تأکید کرد: باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به برنامه‌ریزی فعالیت ورزشی همچون پیاده‌روی‌ها و فعالیت‌های ورزشی اقدام شود تا بسیاری از مشکلات عاطفی خانوادگی و ارتباطات اجتماعی به‌وجود آمده ناشی از خانه‌نشینی، برطرف شود.

: برای دریافت مشاوره درباره در موج دوم کرونا نوجوانان و جوانان درگیر می شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «در موج دوم کرونا نوجوانان و جوانان درگیر می شوند» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید