کد مطلب:  38683 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نوبخت: در بودجه 98 افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان را مد نظر قرار داده‌ایم

نوبخت: در بودجه 98 افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان را مد نظر قرار داده‌ایم

به گزارش آسمونی:رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یکی از ویژگی های بودجه امسال افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یکی از ویژگی های بودجه امسال افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان است.

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه  امروز چهارشنبه 7 آذر ماه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه فوق‌العاده دیروز کار رسیدگی به 24 تبصره برنامه بودجه انجام شد و به تصویب رسید، در این 24 تبصره احکامی برای اجرای قانون بودجه 98 مد نظر قرار گرفته است.

وی ادامه داد: ارقام مربوط به بودجه و جداول تفضیلی روز دوشنبه به تصویب نهایی خواهد رسید تا لایحه بودجه آماده تقدیم به مجلس شود. بودجه شامل سه بخش مصارف، منابع و اهداف است که برای هر کدام از بخش ها تصمیمات مشخص اتخاذ شده است.

نوبخت تصریح کرد: سال 98 سال ویژه است که در واقع به گفته دشمنان تحت ظالمانه ترین و بی رحم ترین تحریم ها هستیم، در مورد دور زدن تحریم ها نمی توانم جزییات را مطرح کنم. سعی بر این است که منابع واهی را در بودجه مد نظر قرار ندهیم تا در تحقق آنها به مشکل بر بخوریم، یکی از ویژگی های بودجه امسال مسئله توجه به معیشت کارمندان دولت است، لذا 20 درصد افزایش حقوق را مد نظر قرار داده ایم.

 رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: هدف از بودجه سال 98 تحقق اهداف در حوزه های رشد، تولید، اشتغال و کاهش فقر مطلق است. قرار است در بخش تولید و اشتغال، هفتاد هزار میلیارد تومان تسهیلات به طرح های عمرانی اختصاص دهیم؛ علاوه بر بحث اشتغال برای کاهش فقر مطلق افزایش 3 تا 5 برابری حقوق مستمری بگیران را در دستور کار قرار دادیم و این موضوع در کنار آن سیاست های جبرانی نظیر بسته های حمایتی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خود را درباره «نوبخت: در بودجه 98 افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان را مد نظر قرار داده‌ایم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید