کد مطلب:  57392 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعمال محدودیت های بیشتر برای پروازهای کیش و قشم

اعمال محدودیت های بیشتر برای پروازهای کیش و قشم

یکی از این پروتکل‌ها اعمال محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در پروازهای داخلی است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

در پی هجوم مسافران به کیش و قشم در روزهای اخیر، رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که وظایف محوله در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی پروازها انجام شده و اگر اعلام کنند آماده اعمال محدودیت در این زمینه نیز هستیم.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، طی روزهای گذشته اخبار و تصاویری درباره هجوم مسافران به جزایر جنوبی کشور به ویژه کیش و قشم منتشر می‌شود و این مسئله سبب بروز نگرانی‌های در زمینه شیوع و گسترش احتمالی ویروس کرونا شده است.

تورج دهقان زنگنه -رییس سازمان هواپیمایی کشوری- در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این مسئله و اینکه آیا محدودیت‌هایی در این زمینه به سازمان ابلاغ شده است یا خیر؟ اظهار کرد: وظیفه سازمان هواپیمایی کشوری نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده برای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کروناست که تا کنون این اتفاق با دقت تمام انجام شده است.

وی افزود: یکی از این پروتکل‌ها اعمال محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در پروازهای داخلی است که همچنان رعایت می‌شود و از این به بعد نیز بر روند اجرای دقیق و درست آن نظارت خواهیم کرد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر ستاد ملی مقابله با کرونا یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محدودیت‌های جدیدی برای پروازهای کیش و قشم یا دیگر پروازها را ابلاغ کنند، آماده اجرای آن هستید؟ تاکید کرد: سازمان هواپیمایی کشوری مسلما تابع قوانین و مقرارت بوده و در زمینه پروتکل‌های بهداشتی نیز اگر هر محدودیت جدیدی به ما اعلام کنند آن را اعمال خواهیم کرد.

حال این سوال مطرح می‌شود که با توجه به ابراز نگرانی‌هایی در زمینه شیوع ویروس کرونا و گسترش احتمالی آن در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها، چرا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محدودیت‌هایی برای انجام اینگونه پروازها وضع نمی‌کند؟

نظر خود را درباره «اعمال محدودیت های بیشتر برای پروازهای کیش و قشم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید