کد مطلب:  11319 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واردات کیف‌های مضر مدرسه از گمرک

واردات کیف‌های مضر مدرسه از گمرک

1394/06/09رئیس اتحادیه سراجان تهران با بیان اینکه کیف‌های مواد کهنه چینی با قیمت کمی در بازار در حال عرضه است...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

import-harmful-school-bags
import-harmful-school-bags

1394/06/09

رئیس اتحادیه سراجان تهران با بیان اینکه کیف‌های مواد کهنه چینی با قیمت کمی در بازار در حال عرضه است گفت: این محصولات علاوه بر قاچاق از مبادی گمرکی نیز به کشور می‌آید.

به گزارش آسمونی محسن خردمند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر افزود: برخی از کیف‌های وارداتی چینی که با زرق و برق فراوانی به بازار عرضه می شود از مواد بازیافتی و کهنه است.

وی خاطرنشان کرد: این محصولات به دلیل کیفیت پایینی که دارند برای تماس با پوست کودکان و بزرگسالان مناسب نیست به همین منظور به مردم توصیه می‌کنم که صرفا به خاطر ارزانی این محصولات را خریداری نکنند.

رئیس اتحادیه سراجان تهران ادامه داد: برای جلوگیری از این امر، از استاندارد خواسته شده است که از کارشناسان ما در تدوین استاندارد‌های موجود نظر خواهی کند تا جلوی موارد این چنینی گرفته شود. این محصولات علاوه بر قاچاق از مبادی گمرکی نیز به کشور می‌آیند.

وی اظهار داشت: در حال حاضر با وجود اینکه برای تولید کیف و کفش استاندارد داریم اما مورد نظر ما نیست، زیرا تنها برای مواد اولیه استاندارد وجود دارد اما خود کیف هیچ استانداردی ندارد.

خردمند تاکید کرد: این کیف‌ها برای مصارف مختلف از جمله کودکان و خانم‌ها تولید شده است که تنها از لحاظ قیمتی می‌توانند با تولیدات ما رقابت کنند.

این مقام مسئول در بخش کیف و کفش درباره راه تشخیص کیف‌های مواد کهنه بیان داشت: گذاشتن کیف‌های مواد کهنه در نایلون دربسته و قرار دادن آن در محیط گرم باعث می‌شود که بوی نا مناسبی از آن مساعد شود.

خردمند هزینه تولید کیف و کفش در ایران را بالا دانست و اظهار داشت: کشور چین با هر رقمی که از آنها تقاضا شود کیف تولید می‌کند و در نهایت از کیفیت محصول می‌کاهد.

: برای دریافت مشاوره درباره واردات کیف‌های مضر مدرسه از گمرک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واردات کیف‌های مضر مدرسه از گمرک» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید