مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  41487 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در سال 1384 به بهره‌برداری رسید و با شروع...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)
شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در سال 1384 به بهره‌برداری رسید و با شروع فعالیت آن، پروازهای بین‌المللی از مبدا و به مقصد تهران به این فرودگاه منتقل شد. در پی نقش و ماموریت منحصر به فرد این فرودگاه در شبکه حمل‌ونقل کشور و سوددهی بالای آن و با هدف افزایش درآمدهای غیرهوانوردی در ایران و تقویت موقعیت کشور در حمل‌ونقل هوایی، لجستیک و ترانزیت مسافر و بار، بر اساس برنامه پنجم توسعه کشور، فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مساحت 14هزار هکتار تبدیل شدو با تصویب اساسنامه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در سال 1392 توسط هیئت محترم دولت، این شرکت فعالیت خود را از آذر ماه سال 1394، به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی آغاز نمود. همچنین طرح جامع شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با در نظر گرفتن اهداف برنامه ریزی شده همچون تبدیل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به قطب اول بار در منطقه و قطب دوم مسافری و لحاظ کردن ملاحظات هوانوردی و لجستیکی در تاریخ 15 خرداد ماه 1397 به عنوان سند 30 ساله توسعه، به تصویب مجمع عمومی شرکت شهر فرودگاهی و وزارت راه و شهرسازی رسید.

بیانیه ماموریت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

فراهم نمودن فرودگاهی ایمن، امن و کارآمد ارائه خدمات عالی به مشتریان افزایش مزایای اقتصادی برای منطقه

چشم انداز شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به یک مرکز حمل و نقل هوایی و یک موتور اقتصادی برای تهران، کشور و منطقه بوسیله تسهیل حمل و نقل هوایی و خدمات مربوطه تبدیل شده است. شهر فرودگاهی به عنوان یک بستر حمل و نقل ترکیبی و لجستیک عمل کرده و پشتیبانی برای فرودگاه خواهد شد.

اهداف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

حمایت از چشم اندازهای رشد و رونق اقتصاد ایران ایجاد شهر فرودگاهی شامل منطقه آزاد تجاری و منطقه ویژه اقتصادی با اهمیت بین المللی تبدیل شدن به یک مرکز پیشرو در توسعه کسب و کارهای داخلی و بین المللی در زمینه‌های لجستیک، تولید، مراکز اداری- تجاری و تحقیق و توسعه در هم افزایی با فرودگاه به عنوان قلب شهر فرودگاهی

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید