کد مطلب:  24593  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کروس: در بزرگترین باشگاه دنیا هستم؛ نحوه کار زیدان شبیه آلمانی هاست

کروس: در بزرگترین باشگاه دنیا هستم؛ نحوه کار زیدان شبیه آلمانی هاست

قبل از دیدار روز پنجشنبه مقابل ستارگان ام ال اس، تونی کروس همراه با زین الدین زیدان در کنفرانس مطبوعاتی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کروس: در بزرگترین باشگاه دنیا هستم؛ نحوه کار زیدان شبیه آلمانی هاست
کروس: در بزرگترین باشگاه دنیا هستم؛ نحوه کار زیدان شبیه آلمانی هاست

قبل از دیدار روز پنجشنبه مقابل ستارگان ام ال اس، تونی کروس همراه با زین الدین زیدان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش آسمونی، رئال مادرید در حالیکه به مصاف ستارگان ام ال اس خواهد رفت که 3 دیدار قبلی خود در تور آمریکا را واگذار کرده است؛ هافبک آلمانی رئال مادرید در صحبت های پیش از بازی خود گفت:

مثل همیشه سعی می کنیم پیروز شویم. این آخرین بازی ما در پیش فصل است و می خواهیم در آن پیروز شویم. مهم است که هفته آینده با حس خوبی به مصاف منچستر یونایتد برویم. حس خوبی دارم، و با تیم تمرین کرده ام. مچ پایم خوب است، فردا دقایقی بازی خواهم کرد. بازی مهمی خواهد بود، چون همیشه وقتی پیراهن رئال مادرید را به تن دارید، اینطور است و باید برای پیروزی به میدان بروید. قبل از شروع اتفاقات مهم، این آخرین بازی ماست. هدف ما این است که در فرم خوبی به میدان برویم چرا که کسب پیروزی مهم است.

همگی بخصوص در طول هفته های نخست پیش فصل سخت کار کرده ایم. گاهی اوقات زیدان با توجه به کاری که با ما انجام داده شبیه آلمانی ها می شود. او به طور روشن اعلام کرده که از ما سخت کوشی در تمرینات را می خواهد که در بازی هم تکرار شود.


پیش فصل:

ما در سطح فوق العاده ای هستیم. اینجا خیلی خوب کار کرده ایم. از لحاظ جسمانی بعد از این سه هفته تمرین حس بسیار مثبتی دارم.

شواین اشتایگر:

مدتی است که او را ندیده ام اما به من گفته که اینجا خوشحال است و بهترین ها را برایش آرزو می کنم.


هواداران:

گاهی اوقات دیوانه کننده است که هر جا می رویم: از آمریکا گرفته تا چین، اروپا،.. هوادارانی هستند که از دیدن ما خوشحال می شوند و همیشه دیوانگی وجود دارد. آنها از دیدن بازی و تمرینات ما خوشحال می شوند. وقتی این را می بینید، متوجه می شوید که در بزرگترین باشگاه دنیا هستید، و هیچ تیمی مثل رئال مادرید وجود ندارد.


شیکاگو:

اولین باری است که اینجا هستم. شب گذشته رسیدیم و وقت زیادی نداشته ام اما شهر فوق العاده به نظر می رسد. فوتبال در ایالات متحده در حال رشد است. در اروپا می بینیم که بازیکنان عالی زیادی که کارنامه فوق العاده ای داشته اند، به اینجا آمده اند. لیگ آمریکا کیفیت زیادی دارد و شاید به اندازه اسپانیا یا آلمان نباشد اما همه می گویند که لیگ درخشانی است.

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره کروس: در بزرگترین باشگاه دنیا هستم؛ نحوه کار زیدان شبیه آلمانی هاست فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «کروس: در بزرگترین باشگاه دنیا هستم؛ نحوه کار زیدان شبیه آلمانی هاست» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید