کد مطلب:  46988 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعهدات جدید ایران خودرو

تعهدات جدید ایران خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مدیران و مسئولان صنعت خودروسازی کشور، با رییس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران در این سازمان دیدار کردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعهدات جدید ایران خودرو
تعهدات جدید ایران خودرو

  در این دیدار نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران همراهی و مشارکت همه‌جانبه را دراجرای استانداردها خواستار شد و تاکید کرد:

رعایت استانداردها برای ارتقای سطح کیفی و رعایت ایمنی خودروها لازم‌الاجراست. سخت‌گیری‌های ما به‌نفع خودروسازان و مردم است، حتی اگر سخت و دشوار باشد، باید الزامات سازمان ملی استاندارد درخودروسازی لحاظ شود.طبق برنامه خودروهایی که ارتقای کیفیت ندارند باید از چرخه تولید خارج شوند.

پیروزبخت ادامه فعالیت کمیته ارزیابی مشکلات و رفع موانع تولید را خواستار شد و ابراز امیدواری کرد که با همراهی سایر بخش‌ها درصنعت خودروسازی، شاهد رونق تولید در این صنعت باشیم.   فرشاد مقیمی،  مدیرعامل  گروه صنعتی ایران خودرو نیز با بیان اینکه ، گفت:

رعایت استانداردها درفرآیند تولید خودرو، ضرورتی انکارناپذیراست، تلاش خواهیم کرد برای اجرای استانداردها، درچرخه تولید مکانیزمی طراحی کنیم. تا حد امکان و ظرفیت صنعت کشور، قول می‌دهیم حتی یک قدم از اجرای استانداردها عقب‌نشینی نکنیم.

  به‌گزارش  روابط‌عمومی سازمان استاندارد ملی ایران در دیدار خودروسازان با رئیس سازمان ملی استاندارد، خودروسازان خواسته‌های خود را درمقابله با چالش‌های موجود درصنعت خودروسازی اعلام کردند و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران ضمن تاکید براجرای قوانین و مقررات مصوب درشورای عالی استاندارد، خواسته و مطالبه مردم برای ارتقای کیفیت و ایمنی خودرو را از اولویت‌های این سازمان برشمردند.

نظر خود را درباره «تعهدات جدید ایران خودرو» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید