کد مطلب: 48477 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیس جمهور: اگر کسی بیکار باشد، مقصر خودش است!

رئیس جمهور: اگر کسی بیکار باشد، مقصر خودش است!

حسن روحانی گفت: دولت نباید شغل ایجاد کند بلکه زیرساخت‌ها را آماده می‌کند و بانک‌ها نیز تسهیلات را ارائه می‌دهند پس اگر کسی بیکار باشد مقصر خودش است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اگر کسی بیکار باشد، مقصر خودش است - If anyone is unemployed, he is to blame اگر کسی بیکار باشد، مقصر خودش است - If anyone is unemployed, he is to blame

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام حسن روحانی دقایقی قبل در جلسه شورای اداری، توسعه و افتتاح هم‌ زمان طرح‌های اقتصادی و زیربنایی که در سالن شهید عباسپور برق منطقه‌ای یزد برگزار شد با اشاره به اینکه علم و دانش کلید همه پیشرفت‌ها است ، گفت: امروزه این پیشرفت‌ها را در کشور به‌خوبی مشاهده می‌کنیم و انسان در سریع‌ترین زمان می‌تواند فعالیت‌های چشمگیری را انجام دهد.

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه در استان یزد نباید بیکار داشته باشیم خاطرنشان کرد: یکی از مجموعه‌هایی که می‌توان در جهت رفع مشکل بیکاری در این استان بهره برد، گردشگری و میراث فرهنگی است که می‌توان با تکیه‌بر آن بسیاری از مسائل بیکاری یزد را حل کرد.

وی یکی از بهترین راه‌های ایجاد اشتغال در یزد را توجه ویژه به اقتصاد دانش‌بنیان دانست و اظهار داشت: دولت نباید شغل ایجاد کند بلکه زیرساخت‌ها را آماده می‌کند و بانک‌ها نیز تسهیلات را ارائه می‌دهند پس اگر کسی بیکار باشد مقصر خودش است.

روحانی استان یزد را جایگاه مردان و عالمان بزرگ عنوان و خاطرنشان کرد: این استان در طول سال‌های گذشته درزمینهٔ علم و فناوری پیشرفت‌های خوبی داشته است.

گفتنی است در این جلسه مسئولان مختلف استانی ازجمله آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه، محمدعلی طالبی استاندار یزد و جمع کثیری از مسئولان استان حضور داشتند.

همچنین در این جلسه به‌صورت ویدئو کنفرانس طرح‌های مختلفی با حضور وزیران مختلف و با دستور رئیس‌جمهور افتتاح شد.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «رئیس جمهور: اگر کسی بیکار باشد، مقصر خودش است!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?